حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تجهیزات کنترل الکترونیکی یانسون

کنترل از راه دور | کنترل پیامکی | سنسور | ریموت

YANSON

دیگه نیاز نیست خودت حضور داشته باشی!

میتونی با ارسال پیامک هر دستگاهی را در هر جایی خاموش یا روشن کنی

کنترلر پیامکی

تنها با ارسال پیامــک

دستورات لازم را به دستگاه بدید

کنترلر پیامکی وای فای

وای فای ( wifi) هر مکانی را
با ارسال پیامک کنترل کنید

کنترلر شبکه اترنت

شبکه اختصاصی خودتون را داشته باشید
و براحتی کنترلش کنید

کنترلر ریموتی

با ریموت کنترل ، به دستگاه کنترلر خودتون
دستورات لازم رو بدید

سنسور دما

از دما هر مکانی به طور دقیق مطلع شوید
و دستورات لازم رو به دستگاه بدید

تجهیزات کنترل الکترونیکی یانسون
درباره پخش ویدیو تجهیزات کنترل الکترونیکی یانسون

تجهیزات کنترل الکترونیکی یانسون

یانسون خانواده متنوعی از کنترلرهای هوشمند پیامکی، ریموتی، وایفای، میباشد که ساخت و تولید آن ها نخستین بار IoT تحت شبکه و اینترنتی بصورت کاملا داخلی در سال ۱۳۹۶ کلید خورده است. تمرکز اصلی این کنترلرها روی هوشمندسازی از راه دور بوده و با پروتکل های مختلفی که در اختیار مصرف کننده قرار میدهند، این امر را امکان پذیر می کند. میتوان از تمام نقاط جهان روی تجهیزات و YanSon با استفاده از کنترلرهای محیط پیرامون خود نظارت داشت و در صورت نیاز به صورت خودکار و یا از راه دور دستورات کنترلی لازم را اعمال نمود. وجه تمایز کنترلرهای یانسون، استفاده از بروزترین فناوری ها برای توسعه محصولات و برنامه پذیر بودن و انعطاف پذیری بالای این کنترلرها میباشد که با استفاده از آن، پیاده سازی انواع سناریوها برای کاربردهای مختلف را مقدور میسازد.

اپلکیشن کنترلر همه داره!

دستگاه پیشرفته ای در نظر بگیرید که محیط مناسبی برای برقراری ارتباط با آن وجود نداشته و کار با آن پیچیده است. دستگاه هر چقدر هم که خوب باشد، بدون وجود یک اپلیکیشن کاربر پسند که بتوان با استفاده از آن از تمام قابلیت های دستگاه استفاده کرد ارزش چندانی ندارد. اینجاست که اپلیکیشن یانسون هاب به کمک خانواده یانسون می آید! این اپلیکیشن ظاهری زیبا و کاربردی دارد که میتوان بوسیله آن، وضعیت خروجی ها، ورودی ها، مقادیر دما و رطوبت و… را همواره مورد آنالیز و مشاهده قرار داد. همچنین میتوان خروجی ها را بصورت پالسی یا عادی، خاموش و روشن کرد یا ورودی هایی نظیر سنسورهای حرکتی را فعال یا غیرفعال نمود. علی رغم وجود اپلیکیشن ویندوز قدرتمند جهت پیکربندی دستگاه در سناریو های بسیار پیچیده، نرم افزار اندروید نیز میتواند تمام پارامترهای مورد نظر کاربر را برای دستگاه ارسال و تنظیم نماید. تعریف چندین کنترلر روی یک نرم افزار، امکان استفاده همزمان از چندین دستگاه را فراهم میکند. بدین معنا که شما میتوانید همزمان خانه، گلخانه و ویلای خود را هوشمند کنید و همه آنها را با یک اپلیکیشن مورد نظارت و کنترل قرار دهید.

امنیت دستگاه های کنترلر

از دیرباز یکی از دغدغه های آدمی تامین ایمنی و امنیت جانی و مالی بوده است و همواره در تلاش است تا با استفاده از روش های گوناگون این G4xx نگرانی را حل کند. برای رفع این مشکل، یانسون دستگاه های سری را معرفی میکند چرا که بهترین کاربرد را در این زمینه دارند و به دلیل اقتصادی بودن و امکانات بروز جزو دستگاه های محبوب این برند میباشند. دستگاه های این سری بدلیل قیمت مناسب تر و تعداد خروجی های کم، بیشتر از سایر کنترلرها برای کاربرد های امنیتی مورد استفده قرار میگیرند. وجود گیرنده ریموت در دستگاه ها امکان اتصال انواع ریموت های برد کوتاه، برد متوسط و برد بلند را میسر ساخته است. به این دستگاه میتوان 32 عدد ریموت کد لرن یا سنسور حرکتی، سنسور مگنت یا سنسور دود بیسیم را متصل نمود. پشتیبانی از باتری بکاپ پیش نیاز هر سیستم امنیتی است تا در صورت قطعی  برق نیز سیستم به کار خود ادامه دهد که دستگاه های یانسون از این قابلیت بهره مند هستند. وجود سیمکارت این امکان را برای مصرف کننده فراهم میکند تا در صورت بروز خطراتی از قبیل آتش سوزی، افزایش شدید دما یا رطوبت، قطع برق و… بصورت تماس یا پیامک از آن مطلع شود. برخلاف دزدگیرهای سنتی که معمولا تنها یک خروجی برای اتصال آژیر در اختیار مصرف کننده قرار میدهند، سری علاوه بر آن خروجی آژیر، 3 خروجی دیگر نیز برای دربازکن، کنترل G4xx روشنایی، سیستم های تهویه و… نیز در اختیار خواهید داشت که امکان پیاده سازی انواع سناریو را دارند.

سیستم هاي مانیتورینگ و کنترل محیطی

یکی از نیازهای مهم و اولیه برای مدیریت و بهینه سازی گلخانه و مرغداری، استفاده از سیستم اتوماسیون است. گلخانه های متداول نیازمند اپراتور هستند که باید همیشه مواظب پارامتر های محیطی باشد. اگر دما و رطوبت از حد مجاز خود عبور کند، در صورت سهل انگاری اپراتور ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای کارفرما رخ دهد.

کنترلرهای یانسون تا حد زیادی این  گرانی ها را رفع میکنند و در صورت تغﻴﻴرات غیرمنتظره دما، رطوبت، دی اکسید کربن و… با برقراری تماس و ارسال پیامک به تمامی اپراتورها، آنها را از مشکل بوجود آمده مطلع میسازند. البته لازم به ذکر است که پردازنده هوشمند این کنترلر حتی اجازه وقوع اتفاقات اینچنین را به حداقل میرساند چرا که قادر است در صورت افزایش و کاهش پارامتر ها، مشعل ها، فن ها و تمامی تجهیزات را بصورت خودکار کنترل کند. پشتیبانی از سنسورهای صنعتی هم باعث شده است تا بتوان با یک کنترلر، دمای چندین سالن را مورد آنالیز و کنترل قرار داد چرا که میتوان طول سیم این سنسورها را تا ۵۰۰ متر افزایش داد. وضعیت سنسورها را نیز میتوان بصورت لحظه ای در اپلیکیشن اندروید مشاهده کرد و خروجی ها را کنترل نمود.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول