اکتیویژن بلیزارد به تسترهای بازی شغل تمام وقت و دستمزدهای گزاف پیشنهاد داده است

()

اکتیویژن بلیزارد به تسترهای بازی شغل تمام وقت و دستمزدهای گزاف پیشنهاد داده است

اکتیویژن بلیزارد به تسترهای بازی شغل تمام وقت و دستمزدهای گزاف پیشنهاد داده است

اکتیویژن بلیزارد به تازگی اعلام کرده است که تمامی کارکنان موقت و مشروط QA بخش انتشارات اکتیویژن و بلیزارد آن به کارمندان تمام وقت تبدیل می شوند – به این معنی که تقریباً ۱۱۰۰ آزمایش کننده بازی موقت شغل تمام وقت با مزایا پیدا می کنند. آنها همچنین با حداقل نرخ ساعتی ۲۰ دلار دستمزد بیشتری خواهند گرفت.

 

در اینجا بیانیه کامل جسیکا تیلور، معاون ارتباطات شرکتی اکتیویژن بلیزارد آمده است:

 

در سراسر Activision Blizzard، ما محتوای بیشتری را برای بازیکنان در سراسر فرنچایزهای خود نسبت به قبل می آوریم. در نتیجه، ما در حال اصلاح نحوه همکاری تیم‌هایمان برای توسعه بازی‌هایمان و ارائه بهترین تجربیات ممکن برای بازیکنانمان هستیم. ما برنامه های بلندپروازانه ای برای آینده داریم و اعضای تیم تضمین کیفیت (QA) بخش مهمی از تلاش های توسعه ما هستند.

 

بنابراین، امروز ما اعلام کردیم که همه اعضای تیم QA موقت و مشروط مستقر در ایالات متحده در Activision Publishing (AP) و بلیزارد – در مجموع نزدیک به ۱۱۰۰ نفر – به کارمندان دائمی دائمی از اول ژوئیه تبدیل می شوند. علاوه بر این، ما حداقل را افزایش می دهیم. نرخ ساعتی برای این اعضای تیم به ۲۰ دلار در ساعت یا بیشتر از ۱۷ آوریل است. این کارمندان همچنین واجد شرایط شرکت در طرح پاداش شرکت خواهند بود و به مزایای کامل شرکت دسترسی خواهند داشت.

این تغییر به دنبال فرآیندی است که سال گذشته در سراسر AP و بلیزارد مبنی بر تبدیل کارمندان موقت و مشروط، از جمله ۵۰۰ نفر در استودیوهای AP، به کارمندان دائمی تمام وقت آغاز شد.

 

این تغییر پس از فعالیت‌های قابل توجه کارگری پس از آن صورت گرفت که Raven Software، یک استودیوی اکتیویژن که به خاطر کارش در سری Call of Duty شناخته می‌شود، در دسامبر اعلام کرد که قرار است پیمانکاران QA را اخراج کند. برخی از کارگران در اعتراض به اعتصاب دست زدند و برخی از آن زمان اتحادیه ای به نام اتحاد کارگران بازی را ایجاد کردند که با همکاری کارگران ارتباطات آمریکا تشکیل شد.

منبع : thevege

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *