اکتیویژن بلیزارد به تسترهای بازی شغل تمام وقت و دستمزدهای گزاف پیشنهاد داده است

اکتیویژن بلیزارد به تسترهای بازی شغل تمام وقت و دستمزدهای گزاف پیشنهاد داده است

اکتیویژن بلیزارد به تسترهای بازی شغل تمام وقت و دستمزدهای گزاف پیشنهاد داده است

اکتیویژن بلیزارد به تازگی اعلام کرده است که تمامی کارکنان موقت و مشروط QA بخش انتشارات اکتیویژن و بلیزارد آن به کارمندان تمام وقت تبدیل می شوند – به این معنی که تقریباً 1100 آزمایش کننده بازی موقت شغل تمام وقت با مزایا پیدا می کنند. آنها همچنین با حداقل نرخ ساعتی 20 دلار دستمزد بیشتری خواهند گرفت.

 

در اینجا بیانیه کامل جسیکا تیلور، معاون ارتباطات شرکتی اکتیویژن بلیزارد آمده است:

 

در سراسر Activision Blizzard، ما محتوای بیشتری را برای بازیکنان در سراسر فرنچایزهای خود نسبت به قبل می آوریم. در نتیجه، ما در حال اصلاح نحوه همکاری تیم‌هایمان برای توسعه بازی‌هایمان و ارائه بهترین تجربیات ممکن برای بازیکنانمان هستیم. ما برنامه های بلندپروازانه ای برای آینده داریم و اعضای تیم تضمین کیفیت (QA) بخش مهمی از تلاش های توسعه ما هستند.

 

بنابراین، امروز ما اعلام کردیم که همه اعضای تیم QA موقت و مشروط مستقر در ایالات متحده در Activision Publishing (AP) و بلیزارد – در مجموع نزدیک به 1100 نفر – به کارمندان دائمی دائمی از اول ژوئیه تبدیل می شوند. علاوه بر این، ما حداقل را افزایش می دهیم. نرخ ساعتی برای این اعضای تیم به 20 دلار در ساعت یا بیشتر از 17 آوریل است. این کارمندان همچنین واجد شرایط شرکت در طرح پاداش شرکت خواهند بود و به مزایای کامل شرکت دسترسی خواهند داشت.

این تغییر به دنبال فرآیندی است که سال گذشته در سراسر AP و بلیزارد مبنی بر تبدیل کارمندان موقت و مشروط، از جمله 500 نفر در استودیوهای AP، به کارمندان دائمی تمام وقت آغاز شد.

 

این تغییر پس از فعالیت‌های قابل توجه کارگری پس از آن صورت گرفت که Raven Software، یک استودیوی اکتیویژن که به خاطر کارش در سری Call of Duty شناخته می‌شود، در دسامبر اعلام کرد که قرار است پیمانکاران QA را اخراج کند. برخی از کارگران در اعتراض به اعتصاب دست زدند و برخی از آن زمان اتحادیه ای به نام اتحاد کارگران بازی را ایجاد کردند که با همکاری کارگران ارتباطات آمریکا تشکیل شد.

منبع : thevege

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه