حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ایلان ماسک همچنان خواهان خروج از توافقنامه SEC خود است

ایلان ماسک همچنان خواهان خروج از توافقنامه SEC خود است

ایلان ماسک به غیر از اجرای تسلا، اسپیس ایکس و – شاید در مقطعی اگر خرید کامل شود – توییتر، مشغول تجدیدنظر دیگری در پرونده خود علیه SEC است.

مانند چندین سال گذشته، بیش از تسویه حساب سال 2018 است که او پس از متهم شدن به کلاهبرداری در اوراق بهادار به دلیل یک توییت در مورد خصوصی کردن تسلا، با آن موافقت کرد. در ماه آوریل، لوئیس لیمان، قاضی منطقه ای ایالات متحده تحت تأثیر استدلال های مربوط به امینم از سوی وکلای ایلان قرار نگرفت و حکم داد که توافق نامه همانطور که در ابتدا نوشته شده بود باقی بماند.

اکنون، وکیل ماسک، الکس اسپیرو، به دادگاه مراجعه کرده است تا پرونده او را به دادگاه استیناف ایالات متحده به امید تصمیمی متفاوت ببرد. ثروتمندترین مرد جهان استدلال کرده است که مجبور به توافق با SEC شده است، که تحقیقات آن در مورد تسلا “مثل داشتن تفنگ به سر فرزندتان است” و به دادگاه استدلال کرده است که SEC به دلیل تعصبات سیاسی علیه او انگیزه دارد. به نظارت بر فعالیت توییتر خود ادامه می دهد.

قاضی لیمان در تصمیم خود در آوریل نوشت:

«ماسک اکنون نمی‌تواند به دنبال پس گرفتن توافقی باشد که آگاهانه و از روی میل خود منعقد کرده است، تنها با ناله کردن که احساس می‌کرد در آن زمان باید با آن موافقت کند، اما اکنون – زمانی که شبح دعوا به پایان رسیده است. یک خاطره دور و شرکت او، به تخمین او، به غیر از شکست ناپذیر تبدیل شده است – آرزوهایی که او چنین نمی کرد. ”

اما، اکنون، ماسک و وکلایش سعی خواهند کرد در دادگاهی متفاوت بحث کنند.

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول