حساب کاربری

یا

کلیه سفارشات تاریخ 9 ام تا 15 ام خرداد ماه  از تاریخ 16 ام خرداد پردازش و ارسال خواهند شد.

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

لیستی از به‌روزرسانی‌ها برای دوربین سلفی آیفون 14 منتشر شد

لیستی از به‌روزرسانی‌ها برای دوربین سلفی آیفون 14 منتشر شد

به گفته تحلیلگر بازار، مینگ چی کو، دوربین سلفی آیفون 14 بزرگترین پیشرفت های تمام دوران را از جمله افزودن پشتیبانی از فوکوس خودکار خواهد داشت. همچنین گفته می شود که مدل جدید آیفون دارای یک لنز شش تکه نسبت به لنز پنج تکه موجود در مدل های موجود است.

گزارش شده است که اپل لیستی از تامین کنندگان را برای ساخت دوربین  سری آیفون 14 در نظر گرفته است. سونی، لارگان و ال‌جی اینوتک می‌توانند تامین‌کنندگان کلیدی برای ایجاد بهبود باشند.

Kuo در پستی در Medium، بهبودهایی را که می‌توانیم در دوربین جلوی آیفون 14 انتظار داشته باشیم، فهرست کرده است.گفته می‌شود که مدل جدید دارای دوربین فوکوس خودکار است – ارتقاء یافته نسبت به دوربین سلفی با فوکوس ثابت موجود در مدل‌های موجود آیفون. انتظار می‌رود که در بخش گرفتن سلفی و ویدیو پیشرفت‌های چشمگیری داشته باشد.

همچنین گفته می‌شود که دوربین آیفون 14 پیشرفت‌های سخت‌افزاری از جمله پشتیبانی از Voice Coil Motor (VCM) برای فوکوس بر روی اشیا را به همراه دارد که از حرکت مکانیکی لنز برای قفل کردن فوکوس استفاده می کند.اپل این لنز شش تکه را برای دوربین سلفی ارائه می دهد.

کو گفت که فناوری فوکوس خودکار در آیفون 14 از Genius و Cowell خواهد آمد. در حالی که گفته می شود Genius که مقر آن در ایالات متحده است تامین کننده اصلی لنزهای شش تکه است، Cowell مستقر در هنگ کنگ که یکی از شرکت های تابعه Luxshare است، تامین کننده جدید فناوری VCM خواهد بود.

گفته می شود که اپل سونی را به عنوان سازنده حسگر دوربین سلفی در آیفون 14 حفظ کرده است. علاوه بر این، LG Innotek و Cowell دو تامین کننده برای ارائه فناوری ماتریس تصحیح رنگ (CCM) هستند.

 لنز دوربین سلفی آیفون 14 توسط Genius و Largan ساخته شده است، در حالی که فناوری VCM بین Alps و Luxshare مشترک خواهد بود.به نظر می رسد اپل با دریافت تامین کنندگان قطعات جدید برای دوربین سلفی، وابستگی خود را به تولیدکنندگان چینی برای آیفون 14 کاهش می دهد.

آخرین پیش بینی های انجام شده توسط Kuo به احتمال زیاد تنها به مدل معمولی آیفون 14 محدود نمی شود، بلکه در نسخه های آیفون 14 پرو نیز موجود است. این تحلیلگر در ماه آوریل نیز به بهبودهایی در دوربین سلفی در سطح سری اشاره کرده بود.

با این حال، گزارش اخیر نشان می دهد که با توجه به بهبودها، قیمت دوربین جلوی آیفون 14 سه برابر بیشتر از اپتیک های جلویی موجود در مدل های موجود آیفون است. کو همچنین در آخرین پست اشاره کرد که میانگین قیمت فروش یک لنز شش تکه حدود 20 درصد بیشتر از یک لنز پنج تکه است. این می تواند در نهایت منجر به افزایش قیمت در سراسر خط تولید شود.

برخی گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که به‌جز دوربین سلفی بهبودیافته، مدل‌های آیفون 14 پرو به‌ویژه دارای تنظیمات دوربین پشتی پیشرفته‌تری خواهند بود که گمان می‌رود یک سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی به جای سنسور 12 مگاپیکسلی موجود داشته باشد.

این افزایش می تواند منجر به برآمدگی بیشتر دوربین در مدل های آیفون 14 پرو نسبت به نمونه موجود در آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس شود.

انتظار می رود اپل در ماه سپتامبر میزبان معرفی سری آیفون 14 باشد. در همین حال، می توان پیش بینی کرد که برخی شایعات و گزارش های بیشتر در مورد مدل های جدید آیفون در وب ظاهر شوند.

منبع : gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول