حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Wallet جدید سامسونگ رمز عبور، شناسه و کارت های اعتباری را ذخیره می کند

Wallet جدید سامسونگ رمز عبور، شناسه و کارت های اعتباری را ذخیره می کند

Samsung Pay اکنون Samsung Wallet نامیده می شود (دوباره) و ویژگی های ارز دیجیتال اضافه شده است. همچنین برخی از عملکردهای سایر برنامه های سامسونگ را به دست می آورد، بنابراین دیگر نیازی به استفاده از چندین برنامه نخواهید داشت.

Samsung Wallet اکنون تمام عملکردهای Samsung Pay و Samsung Pass را در یک برنامه جمع آوری می کند. این پرداخت‌های تلفن همراه و رمزهای عبور، همه در یک مکان است. سامسونگ همچنین آن را با SmartThings ادغام کرده است، بنابراین می توانید کلیدهای دیجیتال خانه و ماشین را ذخیره کنید.

آخرین چیزی که اکنون با آن ادغام می شود، برنامه کیف پول بلاک چین سامسونگ است، بنابراین می توانید رمز ارز خود را از برنامه کیف پول بررسی کنید. اوه، می‌توانید کارت پرواز کره‌ای ایر خود را در کیف پول سامسونگ نیز ذخیره کنید، اما کارت پرواز برای هیچ شرکت هواپیمایی دیگری را نمی‌توانید.

کلیدهای دیجیتال خودرو برای برخی از مدل‌های BMW، Genesis و Hyundai کار می‌کنند. SmartThings کیف پول را با 9 شرکت امنیتی خانه هوشمند سازگار می کند، بنابراین می توانید از حسگر NFC روی تلفن خود به عنوان کلید دیجیتال خانه استفاده کنید.

اواخر امسال، سامسونگ قصد دارد از شناسه‌های رسمی مانند گواهینامه رانندگی و شناسه دانشجویی پشتیبانی کند. این احتمالاً محدود خواهد بود، زیرا سامسونگ نیازهای پیچیده ایالت ها، کشورها و مؤسسات آموزشی را بررسی می کند.

کیف پول سامسونگ در شش کشور (فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بریتانیا و ایالات متحده) اواخر امروز از فروشگاه گلکسی در دسترس خواهد بود. سامسونگ می‌گوید که می‌توانید با باز کردن Samsung Pay یا Samsung Pass و دنبال کردن اعلان‌های درون‌برنامه ارتقا دهید.

منبع : knowtechie

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول