حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تماس‌ های صوتی گروهی WhatsApp با گزینه‌هایی برای بی‌صدا کردن به ‌روزرسانی شد

تماس‌ های صوتی گروهی WhatsApp با گزینه‌هایی برای بی‌صدا کردن به ‌روزرسانی شد

WhatsApp تجربه تماس صوتی گروهی خود را در اندروید و iOS به روز کرده است.

این به‌ روزرسانی ویژگی‌ هایی را ارائه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد در حالی که در تماس فعال هستند، سایر شرکت‌کنندگان را بی‌صدا کنند یا به یکی از آنها پیام دهند. به‌روزرسانی جدید تنها چند روز پس از آن ارائه می‌شود که واتس‌ اپ تماس‌های صوتی گروهی را به حداکثر 32 نفر از محدودیت هشت شرکت‌کننده قبلی گسترش داد. برنامه پیام‌رسانی فوری رابط جدیدی را برای پشتیبانی از لیست گسترده شرکت‌کنندگان در تماس‌ های صوتی گروهی معرفی کرد.

روز جمعه، واتس اپ از انتشار تجربه تماس صوتی گروهی به روز خود خبر داد که به کاربران امکان می دهد سایر شرکت کنندگان را بی صدا کنند. این به‌روزرسانی همچنین گزینه‌ای را ارائه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد هنگام تماس به یک شرکت‌کننده خاص پیام دهند.

برای دریافت گزینه نادیده گرفتن یا پیام دادن به یک شرکت کننده در تماس، باید کارت نام آن شرکت کننده را فشار داده و نگه دارید. یک منوی پاپ آپ با گزینه های داده شده ظاهر می شود.

توانایی بی‌ صدا کردن یک نفر در تماس به‌ ویژه در مواردی که کسی فراموش کند خودش را بی‌صدا کند مفید است. با این حال، می‌توان از آن برای ساکت کردن عمدی یک شرکت‌کننده در طول تماس نیز سوء استفاده کرد. با این حال، شرکت‌کننده می‌تواند در هر زمانی با فشار دادن دکمه Unmute، صدای خود را لغو کند.

علاوه بر گزینه‌های بی ‌صدا کردن و ارسال پیام به شرکت‌کنندگان در تماس‌های صوتی گروهی، WhatsApp یک نشانگر برای اطلاع شرکت‌ کنندگان در هنگام پیوستن افراد بیشتری به تماس‌های بزرگ اضافه کرده است. این یک افزوده کاملاً واضح است زیرا واتس اپ اکنون از 32 شرکت کننده در تماس های صوتی گروهی پشتیبانی می کند و دیدن اینکه چه زمانی به تماس گروهی که قبلاً چندین شرکت کننده دارد می پیوندد دشوار است.

واتس اپ تایید کرد که این به روز رسانی برای همه کاربران عرضه شده است. ما همچنین توانستیم تغییرات را در آخرین نسخه های واتس اپ برای اندروید و iOS مشاهده کنیم.

منبع : gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول