حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاربران واتس اپ می توانند اطلاعات خود را از اندروید به iOS به انتقال دهند

کاربران واتس اپ می توانند اطلاعات خود را از اندروید به iOS به انتقال دهند

ما خبر خوبی برای آن دسته از کاربران واتس اپ داریم که به فکر ترک قلمرو اندروید برای پیوستن به اکوسیستم اپل هستند. به زودی، انتقال بین دو پلتفرم آسان تر خواهد شد.

آخرین نسخه برنامه Move to iOS برای اندروید اکنون بررسی می‌کند که آیا شما یک حساب واتس‌ اپ در تلفن اندرویدی خود دارید یا نه، و اگر دارید، واتس‌اپ را باز می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات خود را به عنوان یک بسته رمزگذاری شده به آیفون خود منتقل کنید. . این همه پیام ها و موضوعات شما را کاملاً دست نخورده نگه می دارد.

با این حال، هنوز خیلی هیجان زده نشوید. برای اینکه این ویژگی کار کند، باید هم برنامه «Move to iOS» و هم واتس اپ از آن پشتیبانی کنند. در حال حاضر در نسخه قبلی موجود است، اما فقط توسط نسخه بتا برنامه WhatsApp پشتیبانی می شود. احتمالاً به زودی در نسخه عمومی نیز در دسترس خواهد بود. همچنین برای اینکه این ویژگی کار کند، گوشی اندرویدی شما باید روی اندروید ۱۲ و آیفون شما باید روی آخرین نسخه iOS باشد.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، در بیانیه‌ای گفت که توانایی انتقال داده‌های واتس‌اپ از اندروید به iOS به آسانی یکی از ویژگی‌های درخواستی است. کاربران واتس‌اپ می‌توانند داده‌ها را از iOS به اندروید منتقل کنند، بنابراین تا زمانی که متا یک ویژگی برای انجام برعکس اضافه کرد، فقط مسئله زمان بود.

منبع : phonearena

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول