حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

عکس‌های جدید لو رفته از سامسونگ Galaxy Z Flip 4

عکس‌های جدید لو رفته از سامسونگ Galaxy Z Flip 4

ما نگاهی به ظاهر سامسونگ گلکسی Z Flip 4 در مجموعه‌ای از رندرهای غیررسمی در ماه گذشته داشتیم، اما اکنون تصاویری از دستگاه فیزیکی به اشتراک گذاشته شده به بیرون درز کرده‌ است.

تصاویر با رندرهای قبلی مطابقت دارند و به ما نگاه دقیق تری به چین و چروک نمایشگر دستگاه می دهند که تقریباً وجود ندارد.

یک تصویر نمایشگر دستگاه را هنگامی که باز می‌شود نشان می‌دهد، و می‌توانید تابش خفیفی را در جایی که چین معمولاً ظاهر می‌شود، مشاهده کنید. به سختی قابل توجه به نظر می رسد، اما باز هم، کمی دشوار است که بگوییم وقتی فقط از یک زاویه به آن نگاه کنید، چین و چروک چگونه به نظر می رسد.

هنگامی که گوشی را به درستی کج می کنید، به وضوح می توانید چین خوردگی Galaxy Z Flip 3 را ببینید. همانطور که دان سیفرت، معاون سردبیر The Verge در بررسی خود از تلفن اشاره کرد، “در استفاده معمولی مشکلی وجود ندارد” و زمانی که به دستگاه عادت کردید به راحتی فراموش می کنید. شایعه شده است که سامسونگ در حال بهبود بیشتر این چروک در گوشی آینده خود است، اما احتمالاً باید منتظر بمانیم تا دستگاه را در دست بگیریم تا ببینیم این چروک واقعاً چقدر برجسته است.

درست مانند رندرها، عکس‌های لو رفته از گلکسی زد فلیپ 4 ظاهری دستگاهی را نشان می‌دهد که شباهت زیادی به مدل قبلی خود دارد و دارای رنگ‌بندی دو رنگ، دوربین‌های دوگانه و بریدگی سوراخ‌دار برای دوربین سلفی است. در حالی که به نظر می‌رسد لولا کمی نازک‌تر است، اما وقتی دستگاه بسته می‌شود، هنوز فاصله کمی بین دو طرف دستگاه وجود دارد.

منبع TechTalkTV انتظار دارد این دستگاه با همان دوربین‌های 12 مگاپیکسلی اصلی و فوق عریض و دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی عرضه شود که اگر درست باشد کمی ناامیدکننده است – یکی از بزرگترین ضعف‌های Galaxy Z Flip 3 کیفیت دوربین آن بود. منبع همچنین می گوید که دستگاه آینده می تواند با باتری بزرگتر 3700 میلی آمپر ساعتی و قابلیت شارژ سریع 25 واتی ارتقا یافته عرضه شود.

سامسونگ احتمالاً گلکسی زد فلیپ 4 و همتای تاشو افقی خود یعنی Z Fold 4 را در ماه آگوست معرفی خواهد کرد.

منبع : theverge

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول