حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

با اپلکیشن Xbox می توانید بفهمید که آیا رایانه شخصی شما می تواند یک بازی را اجرا کند یا خیر

با اپلکیشن Xbox می توانید بفهمید که آیا رایانه شخصی شما می تواند یک بازی را اجرا کند یا خیر

آخرین به ‌روزرسانی برای اپلکیشن Xbox  برای رایانه شخصی شامل یک ویژگی جدید و مفید است که به گیمرها اجازه می‌دهد قبل از دانلود، بدانند که آیا دستگاه آنها می‌تواند بازی را مدیریت کند یا خیر.

در حالی که هنوز در مراحل اولیه خود است، این ویژگی جدید باید به صرفه جویی در زمان و سردرد کمک کند.

ویژگی جدید در یک پست وبلاگ در وب سایت ایکس باکس که به روز رسانی ماه ژوئن این برنامه را پوشش می دهد، فاش شد. اکنون وقتی یک بازی را در اپلکیشن Xbox بررسی می کنید، ممکن است به شما بگوید که آیا بازی روی رایانه شخصی شما اجرا می شود یا خیر.

ما می گوییم “ممکن است” زیرا مایکروسافت هنوز در حال توسعه ویژگی جدید است. این ویژگی در واقع اطلاعاتی را در مورد اینکه رایانه‌هایی با اجزای خاص چگونه بازی‌ها را مدیریت می‌کنند جمع‌ آوری می‌کند.

سپس، رایانه شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و می‌بیند که رایانه‌های دارای مشخصات مشابه چگونه یک بازی را مدیریت می‌کنند. و این به شما یک پیام کوچک زیبا در نمای کلی یک بازی می دهد که به شما اطلاع می دهد یک بازی چقدر باید روی رایانه شما اجرا شود.

اما از آنجایی که این ویژگی بسیار جدید است، مایکروسافت لزوماً داده های کافی برای تجزیه و تحلیل عملکرد هر بازی در هر رایانه را ندارد.

با گذشت زمان، این ویژگی باید همچنان بهبود یابد و احتمالاً پیامی را در بازی‌های بیشتری مشاهده خواهید کرد.

علاوه بر این، ایکس باکس ناوبری را در برنامه رایانه شخصی خود بهبود بخشیده است. اکنون می توانید به راحتی از نوار کناری به هر نقطه از برنامه بروید. همچنین جستجو را بهبود بخشیده و یک صفحه اصلی جدید اضافه کرده است که مجموعه‌ای از بازی‌های جدید را نشان می‌دهد.

مایکروسافت همچنان به بهبود برنامه Xbox برای رایانه شخصی ادامه می دهد، زیرا این برنامه به یک عامل مهم در Game Pass برای رایانه شخصی تبدیل شده است. امیدواریم که این شرکت در آینده به ارائه چنین پیشرفت هایی ادامه دهد.

منبع : knowtechie

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول