ویندوز 11 پرو به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارد

ویندوز 11 پرو به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارد

ویندوز 11 پرو به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارد

مایکروسافت می گوید که در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی ویندوز 11 پرو است، بنابراین در مرحله راه اندازی اولیه به اتصال اینترنت و یک حساب مایکروسافت نیاز دارد.

 این تغییرات منعکس کننده همان الزاماتی است که مایکروسافت در ابتدا به Windows 11 Home در سال گذشته اضافه کرد، به این معنی که شما نمی توانید با ایجاد یک حساب کاربری محلی در حین راه اندازی، از حساب های مایکروسافت جلوگیری کنید.

مایکروسافت از زمان ویندوز 10 به طور فزاینده ای کاربران ویندوز را برای استفاده از حساب مایکروسافت تحت فشار قرار داده است، و این تغییر جدید در ویندوز 11 پرو برای بسیاری که امیدوارند از جمع آوری داده ها و تله متری مایکروسافت در ویندوز جلوگیری کنند، خوشایند نخواهد بود.

در یکی از پست های وبلاگ Windows Insider امده است:

«نسخه Windows 11 Pro مانند نسخه خانگی ویندوز 11 اکنون فقط در طول راه اندازی اولیه دستگاه (OOBE) به اتصال به اینترنت نیاز دارد. “اگر انتخاب کنید که یک دستگاه را برای استفاده شخصی راه اندازی کنید، MSA نیز برای راه اندازی مورد نیاز خواهد بود.”

مایکروسافت در حال حاضر در حال آزمایش این تغییر در بیلدهای ویندوز 11 است و احتمالاً در ماه های آینده برای ویندوز 11 پرو نیز عرضه خواهد شد. در حال حاضر، کاربران ویندوز 11 پرو با جدا کردن رایانه از اینترنت در حین راه اندازی و ایجاد یک حساب کاربری محلی به جای آن، می توانند از حساب مایکروسافت جلوگیری کنند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه