حساب کاربری

یا

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آپدیت واتس اپ ویژگی های جدیدی ارائه میدهد

آپدیت واتس اپ ویژگی های جدیدی ارائه میدهد

آپدیت واتس‌اپ در حال ارائه یک ویژگی جدید با آخرین نسخه آزمایشی واتس‌اپ برای iOS است که برای تشخیص فعال شدن حالت مزاحم نشوید در iOS طراحی شده است.انتظار می رود به کاربران اپل کمک کند تا دلیل عدم تماس را شناسایی کنند. ظاهراً این ویژگی از یک API جدید iOS 15 استفاده می کند.

علاوه بر این، همچنین گفته می شود که در حال کار بر روی آوردن استیکرهای مکان بازطراحی شده به اندروید با نسخه بتا WhatsApp 2.22.13.16 است. گفته می شود استیکرهای مکان جدید در حال حاضر برای تعداد محدودی از کاربران بتا در دسترس هستند.

طبق گزارش ردیاب‌های بتا واتس‌اپ WABetaInfo، پلتفرم ارتباطی متعلق به متا در حال آزمایش پشتیبانی از یک API جدید iOS 15 است. اگر یک کاربر اپل تماسی را به دلیل خاموش بودن اعلان‌هایش به دلیل حالت مزاحم نشوید از دست بدهد، آپدیت واتس‌اپ اکنون برچسب جدیدی را در تاریخچه تماس نشان می‌دهد که نشان می‌دهد تماس «رد شده توسط Do Not Disturb» است. بر اساس گزارش ها، این اطلاعات به صورت محلی ذخیره می شود و با WhatsApp به اشتراک گذاشته نمی شود.

گفته می شود این ویژگی در حال حاضر برای کاربران iOS 15 در TestFlight در دسترس است و انتظار می رود به زودی به اپ استور راه پیدا کند.

در اخبار مرتبط، ظاهراً آپدیت واتس اپ استیکرهای موقعیت مکانی بازطراحی شده را با نسخه بتا 2.22.13.16 به واتس اپ برای اندروید می آورد. گفته می شود که ویرایشگر طراحی اکنون دارای سه طرح برای برچسب مکان است. کاربران ظاهرا می توانند طرح ها را با ضربه زدن بر روی برچسب تغییر دهند. طبق گزارشات، این ویژگی در نسخه فوق برای تعداد محدودی از کاربران بتا اندروید و برای برخی از کاربران با نسخه بتا 2.22.13.14 در دسترس قرار گرفته است.

این ویژگی می تواند در هفته های آینده در اختیار پایگاه کاربران گسترده تری قرار گیرد. اگر از کاربران واتس‌اپ برای اندروید بتا هستید، می‌توانید با رفتن به ویرایشگر طراحی، انتخاب عکس و رفتن به استیکرهای محتوا، این ویژگی را بررسی کنید.

منبع : gadgets360

موفق و پیروز باشید.

نوشته شده در تیم تحریریه چیاکالا

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول