تمامی پروژه های مارول در نتفلیکس به دیزنی پلاس منتقل می‌شوند

تمامی پروژه های مارول در نتفلیکس به دیزنی پلاس منتقل می‌شوند

تمامی پروژه های مارول در نتفلیکس به دیزنی پلاس منتقل می‌شوند

از آنجایی که حقوق تمام برنامه‌های مارول در نتفلیکس به دیزنی بازمی‌گردد، سوال بزرگی که بر سر همه آنها وجود دارد این بوده است که آیا بالاخره به دیزنی پلاس می‌روند تا در کنار بقیه قهرمانان استودیو زندگی کنند. جای تعجب نیست که پاسخ “بله” است، اما با برخی هشدارهای مهم.

 

با پیگیری گزارش اولیه Mobile Engadget تأیید شده است که نمایش‌های مارول نتفلیکس در روز ۱۶ مارس در دیزنی پلاس در کانادا پخش می‌شودکه با گزارش‌های قبلی مبنی بر اینکه سریال ها قرار است در اول مارس نتفلیکس را ترک کنند، ظاهر می‌شود . بین Spider-Man: No Way Home و سریال Hawkeye، طرفداران Defenders میخواستند که بدانند آیا Daredevil ، Luke Cage و دیگران ممکن است به سرویس استریم دیزنی بروند یا نه. ، اما مشخص نیست که آیا حضور آنها در دیزنی پلاس کانادایی نشانه ای از تحولات داستانی آینده است یا خیر.

 

همچنین مشخص نیست که آیا دیزنی قصد دارد نمایش‌های قبلی نتفلیکس را در تمام مناطقی که در حال حاضر دیزنی پلاس در آن‌ها در دسترس است، به یک شکل اداره کند، به خصوص با توجه به اینکه این استودیو هنوز چیزی شبیه به مارول در Hulu دارد که در آن نمایش‌هایی مانند MODOK، Helstrom، و Runaways  در گذشته زندگی کرده اند.

دیزنی پلاس کانادا نیز مرکز محتوای ستاره خود است که در حال حاضر می‌توان به برنامه‌های بالغ دیگر دسترسی داشت، ممکن است عاملی در این آخرین پیشرفت باشد و نشانه دیگری از این باشد که ممکن است اوضاع در کشورهای دیگر متفاوت باشد.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه