اپل مشکل تخلیه باتری iOS را با آپدیت 15.4.1 برطرف کرد

اپل مشکل تخلیه باتری iOS را با آپدیت 15.4.1 برطرف کرد

اپل مشکل تخلیه باتری iOS را با آپدیت 15.4.1 برطرف کرد

اپل iOS و iPadOS 15.4.1 را منتشر کرده است، به‌روزرسانی‌ای که برخی از باگ‌های دسترسی را برطرف می‌کند، امنیت را بهبود می‌بخشد و باگ تخلیه باتری را برطرف می‌کند که گوشی‌ها و آی‌پدهای برخی افراد را پس از به‌روزرسانی به iOS 15.4 آزار می‌داد.

 

مشخص نیست که این مشکل چقدر گسترده بوده است ، اما اوایل این ماه، حساب توییتر پشتیبانی اپل به مشتریانی که از تخلیه باتری شکایت داشتند، گفت:

«طبیعی است که برنامه‌ها و ویژگی‌های شما تا 48 ساعت پس از به‌روزرسانی نیاز به تنظیم داشته باشند.» با این حال، بیش از دو هفته پس از انتشار به‌روزرسانی، یافتن پست‌های اخیر که عمر باتری ضعیفی را گزارش می‌کنند، سخت نیست. امیدواریم که این به‌روزرسانی این مشکلات را حل کند – iOS 15.4 به‌روزرسانی بسیار مفیدی را ارائه می‌کند که می‌توان از Face ID هنگام استفاده از ماسک استفاده کرد، بنابراین اگر مردم از ترس مشکلات باتری نخواهند به‌روزرسانی را انجام دهند، شرم‌آور است.

 

حتی اگر باتری شما خوب بوده است، ممکن است به زودی ارزش به‌روزرسانی را داشته باشد. اپل می‌گوید iOS 15.4.1 (و macOS Monterey 12.3.1 که امروز نیز منتشر شد) دارای رفع‌های امنیتی برای مشکلاتی است که اپل می‌گوید ممکن است در طبیعت مورد سوء استفاده قرار گیرد. متأسفانه، این نوع هشدار در بولتن‌های امنیتی اپل به یک امر عادی تبدیل شده است – در حالی که به تعویق انداختن به‌روزرسانی‌ها هرگز ایده خوبی نبوده است، به نظر می‌رسد مهم‌تر از همیشه مطمئن شوید که دستگاه‌های شما آخرین نسخه سیستم‌ عامل خود را اجرا می‌کنند.

 

برای به روز رسانی آیفون خود، به Settings > General > Software Update بروید. برای به‌روزرسانی مک، به System Preferences > Software Update بروید.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه