اپل در حال کار بر روی یک هدست واقعیت مجازی 8K است

اپل در حال کار بر روی یک هدست واقعیت مجازی 8K است

اوایل امروز لی نان، یکی از بنیانگذاران و معاون سابق میزو، اخبار جالبی را در مورد محصول آینده اپل به اشتراک گذاشت. نان اظهار داشت که سازندگان آیفون در حال کار بر روی یک جفت عینک جدید “8K” هستند.

مدیر اجرایی سابق سازنده گوشی های هوشمند چینی این اطلاعات را در حساب رسمی خود در Weibo (یک وب سایت میکروبلاگینگ چینی) به اشتراک گذاشت. لی نان در این پست در رسانه های اجتماعی این خبر را به اشتراک گذاشت تا به کسانی که هنوز در مورد متاورس “تردید داشتند” خطاب کند. به عبارت دیگر، این محصول از غول کوپرتینویی یک هدست VR/AR خواهد بود که به کاربران اجازه ورود به متاورس را می دهد. متأسفانه وی از بیان جزئیات دقیق دیگر در این زمینه خودداری کرد.

با این حال، این مطابق با گزارش‌های قبلی ما است که همچنین بیان می‌کردند که اپل در حال کار بر روی اولین هدست واقعیت مجازی خود است که قرار است به زودی عرضه شود. در ابتدا تصور می شد که این هدست اواخر امسال عرضه خواهد شد، اما شایعات اخیر حاکی از تاخیر در عرضه آن در سال 2023 است. ظاهراً هدست واقعیت مجازی اپل عملکردی مطابق با M1 Mac خواهد داشت و همچنین از همان USB Type C 96 واتی استفاده خواهد کرد. مک بوک پرو 14 اینچی اکنون، مقام سابق Meizu همچنین به پشتیبانی از رزولوشن 8K اصلی خود اشاره می کند.

منبع : gizmochina

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه