تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

بارسلونا روز سه شنبه اعلام کرد که اسپاتیفای از فصل آینده اسپانسر اصلی آنها خواهد شد و ورزشگاه این باشگاه از ماه جولای به عنوان اسپاتیفای کمپ نو تغییر نام خواهد داد.

 

اسپاتیفای همچنین برای چهار فصل آینده روی پیراهن های تیم های مردانه و زنانه و در سه فصل آینده روی پیراهن های تمرینی باشگاه ظاهر خواهد شد.

بارسا میزان ارزش قرارداد اسپانسرینگ را تایید نکرده است، اگرچه گزارش ها حاکی از آن است که باشگاه می تواند در طول چهار سال تا 300 میلیون یورو درآمد داشته باشد. اسپاتیفای جایگزین راکوتن، شرکت تجارت الکترونیک ژاپنی، به عنوان حامی اصلی بارسلونا خواهد شد. قرارداد راکوتن در سال 2017 آغاز شد و در سال 2020 تا پایان این فصل تمدید شد.

 

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه، توافق با اسپاتیفای را یک شراکت “پیشگام” با “سازمان مشهور جهانی” خواند.

لاپورتا افزود:

“این همچنین اتحادیه ای است که ما با آن به گام های رو به جلو در این دوره جدید که آغاز کرده ایم ادامه می دهیم.”

تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

بارسلونا به شدت به دنبال یک قرارداد اسپانسری جدید برای کمک به کاهش بدهی های فلج کننده بیش از یک میلیارد یورویی باشگاه بوده است.

لاپورتا در ژانویه اصرار داشت که بارسا “به عنوان بازیکنان بزرگ” در بازار نقل و انتقالات بازگشته است، اما انتقال برای بازیکنانی مانند ارلینگ هالند از بوروسیا دورتموند به بهبود زیادی در وضعیت مالی آنها بستگی دارد.

 

خاویر گومز، مدیرکل لالیگا، روز دوشنبه در پاسخ به سوالی درباره امید بارسا برای جذب هالند در تابستان گفت که بارسلونا باید “هزینه ها را کاهش دهد یا درآمد بیشتری به ارمغان بیاورد، راه دیگری وجود ندارد”.

 

لالیگا هزینه های بارسلونا پس از پنجره نقل و انتقالات ژانویه را به 144 میلیون یورو (تقریبا 1206 کرور) تعیین کرد که از 98 میلیون یورو (تقریباً 821 کرور) در تابستان گذشته کاهش یافته است. لیگ اسپانیا اعلام کرد که ضرر بارسا 242 میلیون یورو (تقریبا 2027 کرور) بیشتر از حد انتظار بوده است.

 

گومز گفت:

“زیان های بارسلونا بیشتر از توانایی آنها برای درآمدزایی است. به همین دلیل منفی است.”

دستمزد بازیکنان بارسلونا 103 درصد از کل درآمد را در ابتدای فصل تشکیل می‌داد و این باشگاه باید در تابستان بازیکنان بیشتری را جابجا کند و انتظار می‌رود عثمان دمبله با پایان قراردادش در جولای، به صورت رایگان از این تیم جدا شود.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه