تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

()

تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

بارسلونا روز سه شنبه اعلام کرد که اسپاتیفای از فصل آینده اسپانسر اصلی آنها خواهد شد و ورزشگاه این باشگاه از ماه جولای به عنوان اسپاتیفای کمپ نو تغییر نام خواهد داد.

 

اسپاتیفای همچنین برای چهار فصل آینده روی پیراهن های تیم های مردانه و زنانه و در سه فصل آینده روی پیراهن های تمرینی باشگاه ظاهر خواهد شد.

بارسا میزان ارزش قرارداد اسپانسرینگ را تایید نکرده است، اگرچه گزارش ها حاکی از آن است که باشگاه می تواند در طول چهار سال تا ۳۰۰ میلیون یورو درآمد داشته باشد. اسپاتیفای جایگزین راکوتن، شرکت تجارت الکترونیک ژاپنی، به عنوان حامی اصلی بارسلونا خواهد شد. قرارداد راکوتن در سال ۲۰۱۷ آغاز شد و در سال ۲۰۲۰ تا پایان این فصل تمدید شد.

 

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه، توافق با اسپاتیفای را یک شراکت “پیشگام” با “سازمان مشهور جهانی” خواند.

لاپورتا افزود:

“این همچنین اتحادیه ای است که ما با آن به گام های رو به جلو در این دوره جدید که آغاز کرده ایم ادامه می دهیم.”

تیم فوتبال بارسلونا و پلتفرم موسیقی اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کردند

بارسلونا به شدت به دنبال یک قرارداد اسپانسری جدید برای کمک به کاهش بدهی های فلج کننده بیش از یک میلیارد یورویی باشگاه بوده است.

لاپورتا در ژانویه اصرار داشت که بارسا “به عنوان بازیکنان بزرگ” در بازار نقل و انتقالات بازگشته است، اما انتقال برای بازیکنانی مانند ارلینگ هالند از بوروسیا دورتموند به بهبود زیادی در وضعیت مالی آنها بستگی دارد.

 

خاویر گومز، مدیرکل لالیگا، روز دوشنبه در پاسخ به سوالی درباره امید بارسا برای جذب هالند در تابستان گفت که بارسلونا باید “هزینه ها را کاهش دهد یا درآمد بیشتری به ارمغان بیاورد، راه دیگری وجود ندارد”.

 

لالیگا هزینه های بارسلونا پس از پنجره نقل و انتقالات ژانویه را به ۱۴۴ میلیون یورو (تقریبا ۱۲۰۶ کرور) تعیین کرد که از ۹۸ میلیون یورو (تقریباً ۸۲۱ کرور) در تابستان گذشته کاهش یافته است. لیگ اسپانیا اعلام کرد که ضرر بارسا ۲۴۲ میلیون یورو (تقریبا ۲۰۲۷ کرور) بیشتر از حد انتظار بوده است.

 

گومز گفت:

“زیان های بارسلونا بیشتر از توانایی آنها برای درآمدزایی است. به همین دلیل منفی است.”

دستمزد بازیکنان بارسلونا ۱۰۳ درصد از کل درآمد را در ابتدای فصل تشکیل می‌داد و این باشگاه باید در تابستان بازیکنان بیشتری را جابجا کند و انتظار می‌رود عثمان دمبله با پایان قراردادش در جولای، به صورت رایگان از این تیم جدا شود.

منبع : gadgets360

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *