CNN Plus در 29 مارس راه اندازی می شود

CNN Plus در 29 مارس راه اندازی می شود

CNN Plus در 29 مارس راه اندازی می شود

این شرکت روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد که سی‌ان‌ان پلاس، پلتفرم استریمینگ غول اخبار کابلی، در 29 مارس در ایالات متحده آغاز به کار خواهد کرد.

برای مشترکین اولیه – کسانی که در چهار هفته اول راه اندازی آن ثبت نام می کنند – هزینه این سرویس 2.99 دلار در ماه خواهد بود و تا زمانی که مشترک شوند، این قیمت را پرداخت خواهند کرد. قیمت استاندارد 5.99 دلار در ماه یا 59.99 دلار در سال خواهد بود.

 

سی‌ان‌ان در جولای گذشته از برنامه‌های سرویس استریم خود رونمایی کرد و برنامه‌هایی را اعلام کرد که شامل نسخه‌های روزانه نمایش‌های هفتگی CNN، برنامه‌های کاملاً جدید، و سریال‌ها و فیلم‌های اصلی است.

مشترکین همچنین به کتابخانه محتوای CNN دسترسی خواهند داشت. این شرکت گفته است که به داشتن یک برنامه CNN ادامه خواهد داد، با بخشی برای مشترکین CNN Plus برای دسترسی به محتوای پخش.

 

شرکت مادر CNN WarnerMedia در آستانه ادغام با Discovery قرار دارد و پس از اینکه این شرکت در ماه‌های اخیر تغییراتی در پرسنل داخلی داشته است، سروصدا همچنان فروکش می‌کند. پس از اخراج مجری کریس کومو در دسامبر، جف زوکر، رئیس قدیمی، در ماه فوریه پس از اینکه نتوانست به درستی رابطه خود را با یکی دیگر از مدیران شرکت فاش کند، استعفا داد. کریس لیخت، مدیر اجرایی CBS، به عنوان جانشین زوکر معرفی شده است.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه