فیفا پلاس با بیش از ۴۰۰۰۰ مسابقه فوتبال رایگان برای تماشای زنده راه اندازی می شود

()

فیفا پلاس با بیش از ۴۰۰۰۰ مسابقه فوتبال رایگان برای تماشای زنده راه اندازی می شود

فیفا پلاس با بیش از 40000 مسابقه فوتبال رایگان برای تماشای زنده راه اندازی می شود

فیفا سرویس پخش رایگان خود را راه اندازی کرد – البته با نام فیفا پلاس – که شامل ترکیبی از مسابقات زنده فوتبال، محتوای آرشیو شده، ویژگی های اصلی و موارد دیگر است.

 

فیفا پلاس به صورت جهانی بر روی وب و دستگاه های تلفن همراه، به پنج زبان (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، و اسپانیایی) و موارد بیشتری برای دنبال کردن در دسترس است.

 

این سرویس سالانه بیش از ۴۰۰۰۰ مسابقه زنده را از ۱۰۰ انجمن عضو در تمام شش کنفدراسیون پخش خواهد کرد، از جمله ۲۹۰۰۰ بازی مردانه و ۱۱۰۰۰ مسابقه زنان. فیفا وعده داده است که طیف وسیعی از بازی‌ها را از «لیگ‌های برتر اروپا گرفته تا مسابقاتی که قبلاً انجام نشده‌اند» پوشش دهد. برای مثال، امروز می‌توانید مسابقات لیگ دوم مغولستان، لیگ فوتبال زنان نپال و سوپرلیگا ۳F را پخش کنید. فیفا می گوید ۱۴۰۰ مسابقه در ماه اول به صورت زنده پخش می شود که این تعداد به مرور افزایش می یابد.

 

محتوای اصلی در زمان عرضه شامل فیلمی درباره رونالدینیو، یک مستند شش قسمتی درباره دنی آلوز، و یک مستند پنج قسمتی با مصاحبه با نمادهایی مانند کارلی لوید، لوسی برنز، و وندی رنارد است. در همین حال، فیلم‌های آرشیو شده شامل مسابقات کامل جام جهانی، یا فقط نکات برجسته، و همچنین مجموعه‌هایی است که بر روی بازیکنان تکی تمرکز می‌کنند یا مجموعه‌هایی مانند «بهترین گل‌ها» و «بهترین پاس گل‌ها».

 

سرویس پشتیبانی شده از تبلیغات در حال حاضر رایگان است، اما ممکن است به مرور زمان تغییر کند. به گزارش ورایتی،

شارلوت بور، رئیس فیفا پلاس، گفت:

“ما از نظر استراتژیک توسعه خواهیم داد – بنابراین ما به طور بالقوه وارد بازی، جامعه اجتماعی و به طور بالقوه اشتراک بسته به این است که این کار به کجا می رود و به کجا می رسد اختلال در صنعت.”

منبع : theverge

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.