بالاخره امکان اتصال اکانت پلی استیشن به Discord فراهم شد

بالاخره امکان اتصال اکانت پلی استیشن به Discord فراهم شد

بالاخره امکان اتصال اکانت پلی استیشن به Discord فراهم شد

پس از اعلامیه ای در ماه مه گذشته مبنی بر اینکه شرکت و سونی تجارب Discord و پلی استیشن را در کنسول و موبایل به یکدیگر نزدیکتر می کنند، Discord سرانجام توانایی اتصال حساب شبکه پلی استیشن شما به برنامه چت را ارائه می کند.

در حال حاضر، ادغام بسیار محدود است، هم از نظر کارهایی که می‌تواند انجام دهد و هم از نظر ظاهراً چه کسی به آن دسترسی دارد، اما این احتمالاً اولین گام برای آینده است. خارج از شراکت خود با سونی، Discord همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی جالب مدیریت حساب است که ما دوست داریم آن را برای همه مشاهده کنیم.

پیوند دادن حساب‌هایتان به دوستان Discord شما امکان می‌دهد ببینند که در حال حاضر چه بازی‌ای را در پلی‌استیشن خود انجام می‌دهید، و شما می‌توانید ID PSN خود را به نمایه Discord خود اضافه کنید تا افراد دیگر بتوانند به راحتی شما را به این سرویس اضافه کنند.

با توجه به پست اعلامی Discord، “به تدریج توانایی پیوند دادن حساب PSN خود را از Discord منتشر می کند”، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانید از آن استفاده کنید – Discord می گوید اگر در ایالات متحده هستید، تا یک هفته دیگر و کشورهای دیگر در هفته های اتی میتوانند استفاده کنند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه