اینستاگرام و تیک تاک بر روی بروزرسانی های جدید کار می کنند

اینستاگرام و تیک تاک بر روی بروزرسانی های جدید کار می کنند

اینستاگرام پشتیبانی از ویژگی «ریمیکس» خود برای Reels را به هر ویدیویی که در این پلتفرم به اشتراک گذاشته شده است، گسترش داده است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا یک ویدیوی پاسخ به ویدیوهای معمولی در این سرویس ایجاد کنند. ویژگی Remix مانند رقیب TikTok کار خواهد کرد که همچنین ویژگی مشابهی را امکان پذیر می کند.

در همین حال، TikTok اعلام کرده است که در حال کار بر روی افزودن پشتیبانی برای اشتراک‌های پولی است که به سازندگان محتوا اجازه می‌دهد از محتوای خود کسب درآمد کنند. این اعلامیه چند روز پس از آن منتشر شد که اینستاگرام نیز اعلام کرد که اشتراک های پولی را در سرویس خود آزمایش می کند.

اینستاگرام متعلق به متا در توییتر اعلام کرد که در حال استفاده از قابلیتی است که به کاربران اجازه می‌دهد هر ویدیوی عمومی جدیدی را که در اینستاگرام آپلود می‌شود، ریمیکس کنند. سازندگان به مجموعه بسیار بزرگتری از محتوا برای انتخاب دسترسی خواهند داشت، زیرا ویژگی انحصاری Reel اکنون برای همه ویدیوها در دسترس است. کاربران برای هر ویدیوی جدیدی که پس از اجرای این ویژگی در اینستاگرام آپلود شده اند، گزینه Remix this video را در منو می بینند — اینستاگرام می گوید ویدیوهایی که قبل از راه اندازی این ویژگی پست شده اند تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت. به گفته این شرکت، پس از آن می‌توان ویدیوهای ریمیکس را در Reels به اشتراک گذاشت.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه