معرفی موتورولا G82

معرفی موتورولا G82

معرفی موتورولا G82

گفته می شود که موتورولا در حال کار بر روی گوشی هوشمند جدیدی است که می تواند به عنوان بخشی از سری Moto G این شرکت عرضه شود.

 

این گوشی که گفته می‌شود Moto G82 است، در وب‌سایت‌های صدور گواهینامه در کشورهای مختلف از جمله وب‌سایت‌های Wi-Fi Alliance، EEC، BIS، و TDRA مشاهده شده است که نشان می‌دهد این گوشی هوشمند عرضه خواهد شد.

 

پردازنده Moto G82 شایعه شده نیز پس از مشاهده آن در یک وب سایت بنچمارک مطرح شده است. موتورولا هنوز به طور رسمی جزئیاتی از گوشی معرفی نشده اعلام نکرده است.

 

طبق گزارش MySmartPrice، یک گوشی هوشمند جدید از سری Moto G در وب‌سایت اداره تنظیم مقررات دولت دیجیتال (TDRA) با شماره مدل XT2225-1 و نام Moto G82 مشاهده شده است. این گوشی هوشمند همچنین در لیستی در وب سایت گواهی EEC مشاهده شد که تلفن هوشمند با شماره مدل XT2225-1 و XT2231-3 را نشان می دهد. Gadgets 360 توانست لیست گوشی های هوشمند را در وب سایت های گواهی تایید کند.

 

در همین حال، گوشی Moto G82 نیز در وب سایت Wi-Fi Alliance با شماره مدل XT 2225-1 مشاهده شد، که نشان می دهد این گوشی از Wi-Fi دو بانده پشتیبانی می کند و روی اندروید 12 اجرا می شود.

 

گوشی هوشمند شایعه شده موتورولا G82 همچنین در لیست Geekbench برای تلفن هوشمندی با شماره مدل XT2225-2 با امتیاز تک هسته ای 651 و امتیاز چند هسته ای 1850 مشاهده شد. این گوشی دارای یک پردازنده هشت هسته ای است که می تواند بر اساس این گزارش، بر اساس مشخصات آن، اسنپدراگون 695 باشد. این لیست همچنین نشان می دهد که این گوشی هوشمند با 8 گیگابایت رم عرضه می شود. همانطور که قبلا ذکر شد، این شرکت هنوز به طور رسمی جزئیاتی در مورد گوشی هوشمند Moto G82 اعلام نکرده است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه