وان پلاس با گوشی های ارزان قیمت و با کارایی بالا «قاتل پرچمدار» میسازد

وان پلاس با گوشی های ارزان قیمت و با کارایی بالا «قاتل پرچمدار» میسازد

 ظاهرا شایعه شده است که وان پلاس ممکن است با چند «قاتل پرچمدار» جدید به روزهای اوج خود بازگردد.

Digital Chat Station، یک افشاکننده از Weibo، اظهار داشت که OnePlus ممکن است روی یک سری گوشی های ارزان قیمت که مخصوصا برای اجرا و انجام بازی طراحی شده کار کند.

قیمت این گوشی‌های ارزان قیمت ممکن است بین 315 تا 473 دلار باشد. با این حال، به خاطر داشته باشید که قیمت های چینی اغلب پایین تر از سایر نقاط جهان است، بنابراین هزینه این تلفن ها در اروپا و ایالات متحده ممکن است بالاتر باشد.

طبق پست افشاکننده، گوشی های ارزان قیمت وان پلاس آینده ممکن است دارای صفحه نمایش تخت و چیپست پرچمدار باشند. فاش کننده نگفت چه پردازنده ای باید انتظار داشت، بنابراین هیچ اطلاعاتی در مورد چیپست وان پلاس در جدیدترین سری خود وجود ندارد. اما با توجه به این واقعیت که این سری عمدتاً برای بازی و عملکرد طراحی شده است، احتمالاً یک پردازنده کاملاً قدرتمند خواهد بود.

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه گوشی های ارزان قیمت و قدرتمند وان پلاس از سری گوشی های گیمینگ خود در دست نیست. فاش کننده همچنین نگفت که آیا این سری جدید در خارج از چین نیز عرضه خواهد شد یا خیر. اگر OnePlus چنین گوشی هایی را به بازار معرفی کند و آنها را در خارج از چین در دسترس قرار دهد، ممکن است نشان دهنده بازگشت گوشی های “قاتل پرچمدار” وان پلاس باشد.

منبع : phonearena

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه