شرکت Oppo اعلام کرد در بخش دوربین با Hasselblad همکاری خواهد کرد

شرکت Oppo اعلام کرد در بخش دوربین با Hasselblad همکاری خواهد کرد

شرکت Oppo اعلام کرد در بخش دوربین با Hasselblad همکاری خواهد کرد

گوشی‌های سری Oppo Find X5 مدت‌هاست که بخشی از افشاگری‌ها و شایعات بوده است. انتظار می‌رود خط تولید گوشی‌های پرچم‌دار آینده این برند چینی شامل Find X5 وانیلی، در کنار Find X5 Pro و Find X5 Lite باشد.

قبل از اعلام تاریخ رسمی عرضه، اوپو ارتباط خود را با شرکت عکاسی سوئدی Hasselblad برای سری Find X5 فاش کرد. OnePlus قبلاً با Hasselblad همکاری کرده است و OnePlus 10 Pro آینده تأیید شده است که دارای تنظیمات دوربین سه گانه عقب Hasselblad است.

اوپو روز سه‌شنبه از همکاری سه ساله با Hasselblad برای توسعه فناوری‌های دوربین برای سری Find پرچم‌دار Oppo خبر داد. دوربین‌های Hasselblad برای اولین بار در نسل بعدی سری Find X پرچمدار Oppo در سه ماهه اول سال 2022 معرفی خواهند شد. Oppo بیان می‌کند که انجمن بر تقویت علم رنگ تمرکز خواهد کرد تا تجربه عکاسی با موبایل را در تلفن‌های Find X آینده خود بهبود بخشد. بر این اساس، می توان انتظار داشت که سری Oppo Find X5 5G دارای تنظیمات دوربین باشد که توسط Oppo و Hasselblad توسعه داده شده است. با این حال، اوپو هنوز جزئیاتی در مورد خط تولید Oppo Find X5 خود تایید نکرده است.

در همین حال، تایید شده است که OnePlus 10 Pro دارای یک دوربین سه گانه پشتی است که توسط Hasselblad توسعه داده شده است. این دومین سالی است که OnePlus با شرکت تجهیزات عکاسی همکاری می کند.

سری Oppo Find X5 در گذشته چندین بار به بیرون درز کرده است. همانطور که گفته شد، انتظار می رود خط تولید آتی شامل مدل های Find X5، Find X5 Pro و Find X5 Lite باشد.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه