بررسی کفش‌های ورزشی هوشمند و سریع Under Armour

بررسی کفش‌های ورزشی هوشمند و سریع Under Armour

بررسی کفش‌های ورزشی هوشمند و سریع Under Armour

وقتی «بهترین کفش‌های دویدن» را در گوگل جستجو می‌کنید، Under Armour را در بالای بسیاری از لیست‌ها پیدا نمی‌کنید.

 این ها معمولاً برای Brooks، Hoka، Saucony، Nike، New Balance و چند برند تخصصی دیگر رزرو می‌شود. اما یک چیز که Under Armour دارد واین برندهای معتبر دیگر ندارند – یک سری کفش دویدن متصل است.

جدیدترین آن Under Armor Flow Velociti Wind 2 که قیمتی 160 دلاری دارد و همانطور که از نام آن حدس می زنید، به شما کمک می کند تا سریعتر بدوید.

Velociti Wind 2 از فوم یکپارچه “Flow” Under Armour استفاده می کند. این هم به عنوان زیره وسط و هم به عنوان زیره عمل می کند که 2 تا 3 اونس از وزن کلی کفش کم می کند.

فوم Flow همچنین قرار است برای کشش بهتر بدون افزایش حجم، “به طور طبیعی چسبنده” باشد. همچنین دارای رویه “Warp” است که با استفاده از ترکیبی از بافتنی، نایلون و مش “با پای دونده در تمام طول گام خود سازگار می شود”. همه اینها روشی جالب برای گفتن این است که این یک کفش سریع و سبک است که می تواند زمین های مختلف را تحمل کند.

 

کفش‌های کتانی Under Armour ویژگی‌های اساسی یکسانی دارند. یک حسگر در قسمت میانی کفش سمت راست وجود دارد که اطلاعات مربوط به فرم دویدن شما را جمع‌آوری می‌کند. سپس حسگر از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل می شود تا بینش و آموزش صوتی را در برنامه MapMyRun به شما ارائه دهد. نسبتاً سرراست است.

برخلاف سایر دستگاه های هوشمند، Velociti Wind 2 نیازی به شارژ ندارد. (با این حال، پس از جفت کردن کفش ها با تلفن خود، باید سیستم عامل را به روز کنید.)

دلیل اصلی اینکه این کفش‌ها را به جای کفش‌های دویدن سنتی ترجیح می‌دهید، ویژگی‌های مربیگری هوشمند است. کفش‌ها معیارهایی مانند سرعت (چند قدم در یک دقیقه برمی‌دارید)، طول گام، زمان تماس با زمین و زاویه ضربه پا را کنترل می‌کنند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه