سامسونگ پیش از عرضه گلکسی اس 22 و گلکسی تب اس 8 سفارش می پذیرد

سامسونگ پیش از عرضه گلکسی اس 22 و گلکسی تب اس 8 سفارش می پذیرد

سامسونگ پیش‌سفارش‌های سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 22 را پیش از عرضه این گوشی‌های هوشمند آغاز کرده است. این سازنده کره‌ای قرار است سامسونگ گلکسی اس 22، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 اولترا را در رویداد Galaxy Unpacked که قرار است ماه آینده برگزار شود، معرفی کند. سامسونگ اکنون به مشتریان آمریکایی اجازه می دهد تا گوشی هوشمند پرچمدار بعدی سامسونگ و گلکسی تب اس 8 آینده را پیش خرید کنند، حتی قبل از اینکه شرکت مشخصات و ویژگی های این دستگاه ها را اعلام کند.

طبق وب‌سایت این شرکت، این شرکت قبلاً به مشتریان اجازه داده بود تا گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 21 و همچنین گلکسی نوت 20 را پیش‌سفارش کنند و مشتریان نیازی به پرداخت قیمت گوشی هوشمند گلکسی اس 22 آینده نخواهند داشت.

وب سایت سامسونگ همچنین اشاره می کند که کاربرانی که این گوشی هوشمند را پیش خرید می کنند، اعتباری 50 دلاری دریافت می کنند که می تواند برای خرید سایر محصولات در وب سایت این شرکت استفاده شود. سامسونگ به طور رسمی اعلام نکرده است که رویداد بعدی Galaxy Unpacked چه زمانی برگزار می شود، اما گزارش ها حاکی از آن است که ممکن است در 8 فوریه برگزار شود.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه