استارباکس یک برنامه NFT، به نام «جامعه دیجیتال جهانی» پیرامون قهوه راه اندازی می کند

استارباکس یک برنامه NFT، به نام «جامعه دیجیتال جهانی» پیرامون قهوه راه اندازی می کند

استارباکس یک برنامه NFT، به نام «جامعه دیجیتال جهانی» پیرامون قهوه راه اندازی می کند

هاوارد شولتز، مدیر عامل استارباکس، همراه با معاون اجرایی و مدیر بازاریابی برادی بروئر، در جریان ارائه درآمد سه ماهه دوم سال 2022 خود به سرمایه گذاران توضیح دادند که شرکت قهوه «مفاهیم جدیدی مانند مالکیت و مدل های عضویت مبتنی بر جامعه را اضافه خواهد کرد که ما شاهد توسعه آن در این شرکت هستیم.

 

بروئر فراتر رفت و گفت:

«تصور کنید یک کلکسیون دیجیتال جدید از استارباکس به دست آورید، جایی که آن محصول به عنوان مجوز دسترسی شما به یک جامعه جهانی استارباکس، جامعه ای با تجربیات محتوای جذاب و همکاری همه حول محور قهوه، عمل می کند.

 

یک پست در وبلاگ شرکت بیشتر توضیح می دهد که همه اینها به چه معنا هستند:

ما قصد داریم مجموعه‌ای از مجموعه‌های NFT با نام تجاری ایجاد کنیم که مالکیت آنها باعث عضویت در انجمن می‌شود و امکان دسترسی به تجربیات و امتیازات انحصاری را فراهم می‌کند. مضامین این مجموعه ها از بیان هنری استارباکس، چه میراثی و چه جدیداً ایجاد شده، و همچنین از طریق همکاری در سطح جهانی با دیگر مبتکران و برندهای همفکر زاده می شود.

این طرح به‌عنوان نوعی برنامه وفاداری با کلکسیون‌های دیجیتال تقویت‌شده با پرطرفدارترین اصطلاح سال گذشته، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اجرا خواهد شد. مجموعه ای نامشخص از امتیازات انحصاری قرار است به ارزشی که استارباکس در حال حاضر ارائه می دهد، که تقریباً در همه جا مکان دارد، اضافه کند.

 

تجربیات و مزیت ها چیست و چرا برای پیاده سازی به فناوری بلاک چین نیاز دارند؟ حدس شما به خوبی حدس ما است، اما مدیران استارباکس در حال بررسی تاریخچه زودهنگام این شرکت برای راه اندازی پرداخت های موبایلی و وای فای هستند و متوجه می شوند که همه چیز در اینجا به روشی مشابه با افزایش قابل توجه سود آن کار خواهد کرد. در همان روزی که استارباکس NFT ها را برای سرمایه گذاران خود عرضه کرد، این سرمایه گذاران وال استریت ژورنال را باز کردند تا تیتری را ببینند که «فروش NFT در حال افزایش است».

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه