منتظر به روزرسانی هیجان انگیز Call of Duty Mobile باشید

منتظر به روزرسانی هیجان انگیز Call of Duty Mobile باشید

Call of Duty: Mobile Season 1: Heist قرار است در 20 ژانویه منتشر شود و داستان جدیدی را برای عنوان محبوب نبرد رویال موبایل چند نفره به ارمغان بیاورد. فصل آینده یک Battle Pass جدید، همراه با آیتم‌های جدید رایگان و ممتاز درون بازی از جمله یک سلاح کاربردی جدید، نقشه‌های اولیه سلاح، جذابیت‌ها، کارت‌های تماس و ارز درون بازی را به Call of Duty: Mobile خواهد آورد. حالت چند نفره نیز Hacienda، یک نقشه جدید، با Nuketown Temple را دریافت می کند. گیمرها همچنین به حالت جدید Red Envelope چند نفره دسترسی خواهند داشت.

ناشر Activision در روز جمعه فاش کرد که Call of Duty: Mobile Season 1: Heist، Makarov را در راس یک سندیکای بزرگ جنایی قرار خواهد داد.

بازی بتل رویال یک آیتم جدید تاکتیکی Storm Ball را اضافه می کند که قابلیت های دفاعی جدیدی را ارائه می دهد. Storm Ball را می توان در Tier 14 Battle Pass باز کرد، در حالی که یک PPSh-41 SMG جدید در Tier 21 در دسترس خواهد بود. همراه با دیگر نقشه‌های سلاح، گیمرها به کاموها و سنسور ضربان قلب ردیابی تهدید با لایه‌های رایگان Battle Pass نیز دسترسی خواهند داشت.

در همین حال، دارندگان مجوز Premium می‌توانند قفل شخصیت های  Kingfish، Yuri – Bratok، Iskra – Whitechapel و Ajax – Bouncer را باز کنند. سلاح‌های جدید در Premium Pass شامل Rytec AMR جدید – Master Plan، Man-O-War – Sterling Ace و PKM – Gilded Lion است. گیمرها همچنین می‌توانند به کارت‌های تلفن، طلسم‌ها و CoD Points (CP) به عنوان بخشی از ردیف‌های رایگان و Premium Pass دسترسی داشته باشند.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه