سری Honor مجیک 4 در 17 مارس در چین عرضه می شود

سری Honor مجیک 4 در 17 مارس در چین عرضه می شود

سری Honor مجیک 4 در 17 مارس در چین عرضه می شود

سری آنر مجیک 4 پس از عرضه جهانی مدل‌های آنر مجیک 4 و مجیک 4 پرو در کنگره جهانی موبایل 2022، در تاریخ 17 مارس ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت محلی در چین عرضه خواهد شد.

 

برای مشاهده مدل سومی که ممکن است آنر مجیک 4 نسخه نهایی یا Pro+ نام داشته باشد. گفته می شود که سومین گوشی هوشمند در مقایسه با دو گوشی دیگر سری Magic 4 از شرکت تابعه هواوی، دارای سنسور بزرگتری است.

طبق پست Honor در Weibo، سومین گوشی از سری مجیک 4 دارای سنسور دوربین اصلی است که حتی بزرگتر از سنسور مجیک 4 پرو است. پلتفرم تست محصولات مصرفی دیجیتال مبتنی بر شنژن WHYLAB همچنین در پست Weibo خود اشاره کرد که Honor دارای سه مدل جدید در وب سایت رسمی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات – LGE-AN20، VNE-AN00 و CMA-AN40 است.

 

انتظار می‌رود سه مدل جدید هواوی مجیک 4، مجیک 4 پرو و مدل LGE-AN20 Honor Magic4 Ultimate Edition/Pro+ باشد. در حال حاضر جزئیات بیشتری در مورد لیست مشخصات نسخه Magic 4 Ultimate Edition/Pro+ مورد انتظار وجود ندارد. انتظار می رود این گوشی در چندین ویژگی کلیدی به غیر از تنظیمات دوربین، از مجیک 4 و مجیک 4 پرو پیشی بگیرد. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد پیکربندی RAM/حافظه داخلی یا انواع رنگ ها فاش نشده است.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه