سری آیفون به این زودی ها تاچ آی دی زیر نمایشگر را دریافت نمی کند

سری آیفون به این زودی ها تاچ آی دی زیر نمایشگر را دریافت نمی کند

سری آیفون به این زودی ها تاچ آی دی زیر نمایشگر را دریافت نمی کند

گوشی‌های سری آیفون ۱۴ آینده ممکن است از تاچ آیدی زیر نمایشگر استفاده نکنند.

 

یک تحلیلگر مشهور اکنون پیش بینی می کند که کاربران آیفون باید برای پشتیبانی از Touch ID روی گوشی های خود حتی بیشتر منتظر بمانند.

 

اندازه صفحه نمایش گوشی های هوشمند سری آیفون 14 چند روز پیش توسط یک منبع آگاه فاش شد. افشای اطلاعات قبلی نشان می‌دهد که اپل آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس امسال می‌توانند از صفحه‌نمایش‌های بلندتری استفاده کنند تا بریدگی سوراخ‌دار جدید به شکل قرص را در خود جای دهند. گزارشی از هفته گذشته همچنین نشان می‌دهد که اپل ممکن است یک SoC جدید A16 Bionic را در آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس قرار دهد، در حالی که مدل‌های غیر پرو – که انتظار می‌رود آیفون 14 و آیفون 14 مکس نامیده شوند – ممکن است با A15 بیونیک سال گذشته عرضه شوند.

 

مینگ چی کو، تماشاگر معتبر اپل و تحلیلگر اوراق بهادار بین المللی TF، در توییتی نوشت که آخرین نظرسنجی نشان می دهد که دستگاه های آیفون جدید در سال های 2023 و 2024 ممکن است از تاچ آی دی زیر نمایشگر استفاده نکنند. این ممکن است به این دلیل باشد که Face ID با ماسک در آیفون در حال حاضر یک راه حل بیومتریک است. انتظار می‌رفت که گوشی‌های هوشمند آیفون آینده تا سال 2023 از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر پشتیبانی کنند.

 

اطلاعات فاش شده در این ماه نشان داد که آیفون 14 با صفحه نمایش 6.06 اینچی OLED منعطف عرضه می شود در حالی که آیفون 14 پرو دارای صفحه نمایش 6.06 اینچی OLED LTPO انعطاف پذیر خواهد بود. آیفون 14 مکس دارای صفحه نمایش 6.68 اینچی OLED منعطف و آیفون 14 پرو مکس دارای صفحه نمایش 6.68 اینچی OLED LTPO خواهد بود. این اطلاعات با گزارش قبلی مطابقت دارد که نشان می‌دهد اپل امسال فرم فاکتور کوچک آیفون را کنار می‌گذارد.

 

گزارش قبلی همچنین نشان می‌دهد که آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس امسال می‌توانند صفحه‌نمایش بلندتری داشته باشند تا بریدگی سوراخ‌دار جدید به شکل قرص را در خود جای دهند، که گفته می‌شود جایگزین بریدگی نمایشگر نسل‌های قبلی آیفون می‌شود.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه