در بروزرسانی جدید TikTok ویژگی «تاریخچه تماشا» اضافه خواهد شد

در بروزرسانی جدید TikTok ویژگی «تاریخچه تماشا» اضافه خواهد شد

در بروزرسانی جدید TikTok ویژگی «تاریخچه تماشا» اضافه خواهد شد

به نظر می رسد TikTok در حال آزمایش یک ویژگی جدید Watch History است که طبق گزارش TechCrunch به نظر می‌رسد که TikTok ممکن است در نهایت راهی ساده برای مرور فهرست در حال اجرا از ویدیوهایی که در برنامه دیده‌ایم به ما بدهد.

 

مت ناوارا، مشاور رسانه‌های اجتماعی، یافته‌های کاربر توییتر Hammod Oh را که اغلب ویژگی‌های آینده را در پلتفرم‌های اجتماعی مختلف کشف می‌کند، بازتوییت کرد. اسکرین شات Oh نشان می دهد که گزینه «تاریخچه تماشا» در زیر عنوان «محتوا و فعالیت» تنظیمات شما ظاهر می شود.

 

هنوز جزئیات زیادی در مورد اینکه صفحه سابقه تماشا چگونه خواهد بود یا ویدیوهای قبلاً تماشا شده شما را چگونه جمع آوری می کند وجود ندارد. Verge در مورد این ویژگی بالقوه با TikTok تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

 

عدم وجود دکمه سابقه تماشا، بسیاری از ما را به جستجوی راه‌حل‌ها سوق داده است – و در حالی که راه‌حل‌هایی وجود دارد، به سادگی ضربه زدن روی دکمه تاریخچه تماشا نیستند. یک فرآیند شامل فیلتر کردن نتایج جستجو بر اساس ویدیوهایی است که دیده‌اید، در حالی که فرآیند دیگر از شما می‌خواهد که تمام داده‌های TikTok خود را فقط برای یافتن یک ویدیو دانلود کنید. اگر TikTok از این ویژگی استفاده کند، باید زمان زیادی برای همه ما صرفه‌جویی کند.

 

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه