به روزرسانی PUBG New State به زودی منتشر خواهد شد

به روزرسانی PUBG New State به زودی منتشر خواهد شد

طبق گفته تیم سازنده بازی بتل رویال، بازی PUBG: New State در به‌روزرسانی فوریه به‌روزرسانی‌های گرافیکی در Troi Map دریافت خواهد کرد. این بازی همچنین به روز رسانی 0.9.23 را دریافت کرد که شروع فصل 1 بازی را نشان می دهد. این به‌روزرسانی که هفته گذشته اعلام شد، حالت بازی جدیدی را به همراه دارد – BR: Extreme، P90 SMG با مهمات 5.7 میلی‌متری، گزینه‌های سفارشی‌سازی اسلحه، و بهبود تعادل سلاح. در همین حال کرافتن نیز گفته است که در حال رفع مشکل برخی بازیکنان است.

تیم توسعه PUBG: New State در توییتی اعلام کرد که در حال کار بر روی گرافیک Troi [نقشه] هستند تا خستگی چشم را کاهش دهند و شناسایی دشمنان را از راه دور آسان‌تر کنند. اضافه کرد که ارتقاء گرافیکی در به روز رسانی فوریه گنجانده خواهد شد. با این حال، تیم هیچ جزئیاتی در مورد اینکه دقیقاً در چه زمینه هایی برای بهبود گرافیک کار می کنند، به اشتراک نمی گذارد.

در همین حال، به‌روزرسانی 0.9.23 PUBG: New State که هفته گذشته Krafton آن را اعلام کرد، برای گیمرهایی که فصل 1 بازی Battle Pass بازی بتل رویال را نشان می‌دهند، عرضه می‌شود. این می گوید که بازیکنان می توانند “جوایز رایگان عالی” را در رویدادهای جاری در بازی کسب کنند. این به‌روزرسانی حالت بازی BR: Extreme را به ارمغان می‌آورد که در آن تنها 64 بازیکن در مسابقه شرکت می‌کنند و با یک تفنگ دستی P1911، یک نارنجک دودزا، 300 امتیاز Drone و بوست‌مترهای شارژ کامل شروع می‌کنند. بازیکنان به یک منطقه کوچکتر در نقشه Troi محدود می شوند و هر مسابقه 20 دقیقه طول می کشد.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه