جانشین سری ردمی نوت 11 پیش از عرضه گوشی های هوشمند عملکرد گرا معرفی شد

جانشین سری ردمی نوت 11 پیش از عرضه گوشی های هوشمند عملکرد گرا معرفی شد

جانشین سری ردمی نوت 11 پیش از عرضه گوشی های هوشمند عملکرد گرا معرفی شد

ردمی از معرفی گوشی هوشمند جدید سری ردمی نوت خود خبر داده است. این شرکت در حال کار بر روی جانشینی برای خط تولید Redmi Note 11 خود است، اما هنوز فاش نکرده است که آیا این گوشی سری Redmi Note 12 نام خواهد داشت یا خیر.

 

این سازنده چینی گوشی های هوشمند سال گذشته گوشی های سری Redmi Note 10 و Redmi Note 11 را عرضه کرد. به گفته این شرکت، انتظار می‌رود گوشی‌های هوشمند آینده نسبت به نسل قبلی خود ارتقاء عملکردی بزرگی به همراه داشته باشند. در همین حال، یک مشاور پیشنهاد می کند که گوشی های هوشمند آینده می توانند بخشی از سری Redmi Note 11T باشند.

 

مدیر کل Redmi Lu Weibing اخیراً تیزری از سری جدید Redmi Note را در Weibo منتشر کرده است که اولین عرضه این سری در چین را پیشنهاد می کند. این تیزر شامل پوستری است که عبارت Note و با فاصله و علامت سوال در آن نوشته شده است. پست Weibing بیان می‌کند که این شرکت بازخوردی را برای نام سری گوشی‌های هوشمند آینده می‌پذیرد، به طوری که تشخیص آن از مجموعه قبلی Redmi Note 11 آسان است. این پست نشان نمی‌دهد که این گوشی‌ها چه زمانی برای اولین بار در چین عرضه می‌شوند یا اینکه Redmi Note 11T یا Redmi Note 12 نام خواهند داشت.

 

Weibing همچنین اشاره می کند که از سال 2021، Redmi دو نسل از گوشی های سری Note را در یک سال روانه بازار کرده است. نسل اول بر روی عملکرد تمرکز می کند، در حالی که نسل دیگر بر یک تجربه همه جانبه تمرکز می کند و به کاربران امکان انتخاب بر اساس نیازهای مختلف خود را می دهد. او فاش کرد که “ارتقای عملکرد” Redmi Note 10 Pro در راه است، در حالی که به دنبال پیشنهاداتی برای خط تولید تلفن های هوشمند آینده است.

 

در همین حال، یکی از کارشناسان برجسته Digital Chat Station اخیراً در یک پست Weibo اظهار داشت که سری آینده می تواند سری Note 11T نامیده شود و دارای SoC های MediaTek خواهد بود، در حالی که مدل برتر دارای یک پنل LCD 144 هرتزی است. گفته می شود در چین مورد تقاضا است. طبق اطلاعات منتشر شده، جانشین جدید سری ردمی نوت این شرکت با قیمتی بین 1599 تا 2500 یوان یوان خواهد بود.

 

هفته گذشته، دو گوشی هوشمند جدید با شماره مدل های 22041216C و 22041216UC در وب سایت گواهی اجباری چین (3C) مشاهده شد. گمان می‌رود گوشی با شماره مدل 22041216C ردمی نوت 11 تی با باتری 4980 میلی‌آمپر ساعتی و پشتیبانی از شارژ سریع 67 واتی باشد، در حالی که مدل شماره 22041216UC به Redmi Note 11T Pro با باتری 4300 میلی‌آمپر ساعتی و پشتیبانی از شارژ سریع 4300 میلی‌آمپر ساعتی مرتبط است. شارژ کردن این گوشی های هوشمند قبلا با نام های Redmi Note 12 Pro+ و Redmi Note 12 Pro شناخته می شدند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه