واتس اپ بتا برای برخی از کاربران اندروید از کار افتاد

واتس اپ بتا برای برخی از کاربران اندروید از کار افتاد

واتس اپ بتا برای برخی از کاربران اندروید از کار افتاد

طبق گزارش ها، نسخه بتای واتس اپ برای اندروید برای برخی کاربران از کار افتاده است. طبق گزارشی دیگر، اپلیکیشن پیام‌رسانی فوری متا، رفع اشکالی را که باعث از کار افتادن آن شده بود، منتشر کرده است.

کاربران واتس اپ هنگام باز کردن برنامه یا هنگام ارسال رسانه با یک خطای ناشناخته مواجه شدند. بیلد جدید دلیل خرابی را ارائه نمی کند و فقط رفع آن را انجام می دهد. با این حال، راهنمایی نیز وجود دارد که چگونه کاربران می‌توانند بدون از دست دادن داده‌های چت خود، به نسخه قدیمی‌تر WhatsApp بتا برگردند.

طبق گزارش WABetaInfo، ردیاب ویژگی‌های واتس‌اپ، سرویس پیام‌رسانی فوری متا برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا از کار افتاده بود. واتساپ بتا برای اندروید 2.22.4.6 و 2.22.4.7 ظاهراً با یک خطای ناشناخته مواجه شد که باعث از کار افتادن آنها در هنگام باز کردن برنامه یا هنگام ارسال رسانه توسط کاربران شد.

گزارش دیگری توسط WABetaInfo اشاره می‌کند که واتس‌اپ رفع اشکالی را که باعث از کار افتادن برنامه آزمایش بتا آن در اندروید شده بود، منتشر کرده است. رفع مشکل همراه با واتساپ بتا برای اندروید 2.22.4.8 است. در این گزارش به دلیل از کار افتادن این اپلیکیشن در گوشی های هوشمند اندرویدی برخی از کاربران اشاره ای نشده است.  

ردیاب ویژگی‌های واتس‌اپ به کاربران توصیه می‌کند قبل از به‌روزرسانی به نسخه بتا، از اطلاعات خود در Google Drive نسخه پشتیبان تهیه کنند. . به این ترتیب، اگر برنامه بتا باگی داشته باشد که باعث از کار افتادن آن شود، کاربران می توانند از گم شدن اطلاعات خود جلوگیری کنند. یکی از راه‌حل‌ها – قبل از اینکه برنامه رفع اشکال کند – این است که به یک بیلد قدیمی برگردید.

WABetaInfo همچنین راهنمایی برای کاربران دارد تا بدون از دست دادن اطلاعات خود و بدون نصب مجدد نسخه قدیمی، آن را به نسخه قدیمی تر کاهش دهند. این راهنما اشاره می‌کند که اگرچه بازگشت به نسخه قدیمی‌تر بدون نصب مجدد برنامه برای کاربران iOS آسان‌تر است، کاربران اندروید همچنان باید نسخه قدیمی‌تر را از طریق یک وب‌سایت دانلود برنامه شخص ثالث دانلود کنند.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه