واتس اپ قابلیت پخش پیام‌های صوتی را در حین چت‌ های مختلف را برای ios فراهم می کند

واتس اپ قابلیت پخش پیام‌های صوتی را در حین چت‌ های مختلف را برای ios فراهم می کند

واتس اپ قابلیت پخش پیام‌های صوتی را در حین چت‌ های مختلف را برای ios فراهم می کند

آخرین به‌روزرسانی واتس‌اپ برای دستگاه‌های iOS از جمله مدل‌های آیفون و آی‌پد اکنون به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی را در پس‌زمینه پخش کنند.

 

 این به روز رسانی به کاربران امکان می دهد پیام های صوتی و فایل های صوتی را خارج از پنجره چت پخش کنند. این ویژگی فقط در دستگاه های اپل در دسترس است و هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این به روز رسانی در دستگاه های اندرویدی وجود ندارد. اخیراً، واتس‌اپ روی بهبود ویژگی یادداشت صوتی خود در پلتفرم‌های متعددی که در دسترس است کار می‌کند. واتس اپ برای دسکتاپ نیز در اوایل این ماه با پخش کننده پیام صوتی جهانی مشاهده شد.

 

پخش کننده پیام صوتی سراسری جدید واتس اپ تنها در iOS منتشر شده است. WhatsApp برای iOS نسخه 22.4.75 به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی و فایل‌های صوتی را خارج از چت پخش کنند. اساساً، این به کاربران امکان می‌دهد هنگام ارسال پیامک در یک پنجره چت دیگر، به یک یادداشت صوتی از یک چت دیگر گوش دهند. همانطور که گفته شد، هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه زمانی این ویژگی برای کاربران اندروید و دسکتاپ/برنامه وب برای واتس اپ ارائه خواهد شد، وجود ندارد.

 

سرویس پیام‌رسانی فوری متعلق به متا مدتی است که پخش کننده پیام صوتی سراسری را آزمایش می‌کند. اولین بار در ماه گذشته هنگامی که برای آزمایش کنندگان بتا منتشر شد در iOS مشاهده شد. اسکرین شات از تست بتا طرح پخش کننده پیام صوتی سراسری را در دستگاه های اپل نشان می دهد. پخش کننده در بالای صفحه با نوار پیشرفت با نام کاربری که پیام صوتی را ارسال کرده است ظاهر می شود. علاوه بر این، پخش کننده گزینه هایی برای پخش/مکث و بستن پیام صوتی نیز دارد.

در اوایل این ماه، واتس اپ برای دسکتاپ نیز با پخش کننده پیام صوتی سراسری، مشابه آنچه در iOS بود، مشاهده شد. با این حال، پخش کننده در پایین لیست های چت در برنامه دسکتاپ ظاهر می شود.

منبع : gadgets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه