ویندوز 11 در ماه آینده برنامه های اندروید و بهبود taskbar را دریافت می کند

ویندوز 11 در ماه آینده برنامه های اندروید و بهبود taskbar را دریافت می کند

مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای ارائه پیش‌نمایش عمومی از برنامه‌های اندرویدی خود برای ویندوز 11 در ماه آینده، همراه با برخی بهبودهای taskbar و برنامه‌های نوت‌پد و مدیا پلیر است. پانوس پانای (Panos Panay)، مدیر عامل ویندوز، تغییرات آتی ویندوز 11 را امروز در یک پست وبلاگی تشریح کرد و به نظر می رسد که این تغییرات بخشی از اولین به روز رسانی بزرگ ویندوز 11 باشد.

بهبودهای taskbar شامل یک ویژگی قطع و وصل کردن صدا و احتمالاً امکان نمایش ساعت در نمایشگرهای ثانویه است. هر دو در راه اندازی ویندوز 11 وجود نداشتند، اما مایکروسافت همچنان در حال کار بر روی بهبود بیشترtaskbar است تا عملکردهای از دست رفته مانند کشیدن و رها کردن را بازگرداند.

ویندوز 11 آینده ماه آینده همچنین شامل ویجت آب و هوا خواهد بود که به taskbar باز می گردد، چیزی که مایکروسافت ماه گذشته آزمایش آن را آغاز کرد. مایکروسافت همچنین در حال طراحی مجدد برنامه‌های Notepad و Media Player است و هر دو شامل حالت‌های تاریک و ترفندهای طراحی هستند که بیشتر با ویندوز 11 مطابقت دارند.

با این حال،جدیدترین افزوده، برنامه های اندروید در ویندوز 11 خواهد بود. Panay می‌گوید که این یک «پیش‌نمایش عمومی» خواهد بود، که نشان می‌دهد این ویژگی زمانی که ماه آینده به طور گسترده در دسترس قرار گیرد، همچنان در نسخه بتا خواهد بود.

مایکروسافت برای اولین بار در ماه اکتبر آزمایش برنامه های اندروید را روی ویندوز 11 با تسترها آغاز کرد و این ویژگی به شما امکان می دهد تعداد محدودی برنامه را از اپ استور آمازون نصب کنید. راه‌حل‌های مختلفی برای اجرای Google Play Store بر روی ویندوز 11 وجود دارد، اما مایکروسافت رسما از آن پشتیبانی نمی‌کند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه