بروزرسانی بزرگ و امیدوارکننده ویندوز 11 به زودی منتشر می شود

بروزرسانی بزرگ و امیدوارکننده ویندوز 11 به زودی منتشر می شود

بروزرسانی بزرگ و امیدوارکننده ویندوز 11 به زودی منتشر می شود

اگر مانند من، زمان و تاریخ taskbar را در چندین نمایشگر در ویندوز 11 از دست داده اید، از شنیدن بازگشت آن خوشحال خواهید شد.

مایکروسافت در نهایت پس از ارسال ویندوز 11 در سال گذشته بدون امکان مشاهده زمان یا تاریخ در نمایشگرهای ثانویه، این قابلیت را بازگرداند.

در یادداشت‌های انتشار نسخه جدید ویندوز 11 که به‌تازگی برای آزمایش‌کنندگان Release Preview منتشر شده است، می‌گوید:

«وقتی مانیتورهای دیگر را به دستگاه خود متصل می‌کنید، ساعت و تاریخ را به taskbar مانیتورهای دیگر اضافه کردیم. خوب است که شاهد بازگشت یکی از ویژگی‌های taskbar گمشده به ویندوز 11 باشیم، اما هنوز موارد زیادی وجود دارد که مایکروسافت باید به آنها رسیدگی کند.

مایکروسافت قبلاً در ماه فوریه وعده به‌روزرسانی اساسی ویندوز 11 را داده بود، و به نظر می‌رسد که اکنون نزدیک است که برای همه عرضه شود.

این به روز رسانی همچنین شامل پیش نمایش عمومی برنامه های اندروید برای ویندوز 11، برنامه های نوت پد و مدیا پلیر بازطراحی شده و تعدادی دیگر از بهبودهای taskbar است. ویجت آب و هوا در این به‌روزرسانی به taskbar باز می‌گردد و یک ویژگی جدید بی‌صدا/لغو صامت در taskbar برای تماس‌های تیم‌های مایکروسافت در دسترس خواهد بود. همچنین می‌توانید به‌سرعت یک برنامه یا پنجره خاص را از taskbar مستقیماً در تماس تیم‌های مایکروسافت به اشتراک بگذارید.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه