امکان پخش پیام‌ های صوتی خارج از چت در بروزرسانی واتس ‌اپ

امکان پخش پیام‌ های صوتی خارج از چت در بروزرسانی واتس ‌اپ

امکان پخش پیام‌ های صوتی خارج از چت در بروزرسانی واتس ‌اپ

واتس‌ اپ روز چهارشنبه مجموعه ‌ای از به‌ روزرسانی‌ ها را برای پیام‌های صوتی اعلام کرد تا افراد بتوانند با استفاده از یادداشت‌های صوتی با مخاطبین خود در این پلتفرم ارتباط برقرار کنند.

 

به ‌روزرسانی‌ ها شامل ویژگی‌هایی مانند امکان توقف و ازسرگیری ضبط پیام‌های صوتی، تجسم شکل موج، پخش خارج از چت و پیش‌نمایش پیش‌نویس است که قبلاً برای برخی از کاربران در دسترس بود.

واتس اپ همچنین قابلیت پخش یادآوری را به عنوان پخش سریع در پیام های صوتی فوروارد شده معرفی کرد. علاوه بر به روز رسانی ویژگی ها، واتس اپ اعلام کرد که کاربرانش هر روز به طور متوسط هفت میلیارد پیام صوتی ارسال می کنند.

 

یکی از مفیدترین افزودنی هایی که واتس اپ به عنوان بخشی از به روز رسانی های متمرکز بر پیام صوتی خود آورده است، قابلیت پخش خارج از چت است. این به شما امکان می دهد به پیام های صوتی خود در خارج از چت گوش دهید تا بتوانید به طور همزمان چند کار را انجام دهید یا چت های دیگر را در برنامه بخوانید و به آنها پاسخ دهید. اگر واتس اپ را ترک کنید یا به برنامه دیگری بروید، پیام صوتی فعال شما در پس زمینه اجرا نمی شود.

 

این ویژگی که در ابتدا به عنوان پخش کننده پیام صوتی جهانی شناخته می شد، ابتدا در ماه ژانویه در آزمایش بین آزمایش کنندگان بتا iOS مشاهده شد. همچنین ماه گذشته برای برخی از کاربران آیفون عرضه شد. این ویژگی اخیراً در حال توسعه برای کاربران دسکتاپ نیز دیده شده است.

 

واتس اپ همچنین قابلیت مکث و از سرگیری پیام های صوتی را اضافه کرده است که به شما امکان می دهد افکار خود را جمع آوری کنید یا در صورتی که یک بار قطع شد، ضبط خود را مجدداً راه اندازی کنید. در ماه ژانویه برای برخی از کاربران آیفون عرضه شد و اخیراً در آزمایش بتا برای کاربران اندروید و دسکتاپ مشاهده شد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه