همه چیز در مورد “Swift 5 ایسر”

همه چیز در مورد "Swift 5 ایسر"

همه چیز در مورد "Swift 5 ایسر"

ایسر به‌روزرسانی‌هایی را برای خط مصرفی سوئیفت خود اعلام کرده است. خبر مهم این است که سوئیفت 5، پرچم‌دار مصرف‌کننده آن، سرانجام از صفحه نمایش با نسبت ابعاد 16:9 به صفحه نمایش بلندتر و جادارتر با 16:10 تغییر مکان داده است. این جدیدترین محصول از میان بسیاری از محصولات پرچمدار ممتاز است که این جهش را انجام داده است.

 

جدا از نسبت تصویر، سوئیفت 14.5 اینچی جدید تقریباً شبیه مدل های قبلی سوئیفت 5 است که ما می شناسیم و دوست داریم. کمی سنگین تر شده است (2.65 پوند، به 2.31 قبلی).

اکنون با صفحه نمایش 2560 x 1600 عرضه می شود، در حالی که مدل سال گذشته تنها در 1920 x 1080 موجود بود.

در داخل، سوئیفت به پردازنده‌های هسته دوازدهم اینتل متصل شده است. می توان آن را با حداکثر 16 گیگابایت رم و 2 ترابایت فضای ذخیره سازی پیکربندی کرد. این مقدار برای چنین دستگاه کوچکی بسیار زیاد است – مدل سال گذشته حداکثر 1 ترابایت بود.

این سوئیفت همچنین دارای حسگر اثر انگشت (مانند مدل سال گذشته) و وب‌کم FHD است که به گفته ایسر از فناوری «کاهش نویز موقت» استفاده می‌کند. این نوع پردازش می‌تواند منجر به بهبود کیفیت تصویر شود، اما همیشه اینطور نیست، بنابراین با بررسی کامل دستگاه، بینش بیشتری ارائه خواهیم کرد.

Swift 5 جدید در ماه ژوئن در آمریکای شمالی با قیمت 1499 دلار در دسترس خواهد بود که کمی گرانتر از پیکربندی پایه سال گذشته است.

دستگاه‌ها همچنین در ماه مارس به اروپا، خاورمیانه و آفریقا می‌آیند (از 1799 یورو شروع می‌شود) و در ماه آوریل به چین (از 9999 یوان شروع می‌شود).

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه