همه چیز در مورد به ‌روزرسانی جدید Halo Infinite

همه چیز در مورد به ‌روزرسانی جدید Halo Infinite

همه چیز در مورد به ‌روزرسانی جدید Halo Infinite

توسعه دهنده 343 Industries روز جمعه اعلام کرد که بازی Halo Infinite که دارای نقص و قدرت بیش از حد است، “تانک gun” در یک به روز رسانی آتی به کمپین بازی اضافه خواهد شد.

 

اسلحه تانک یک سلاح بسیار قدرتمند است – اساساً یک نسخه قابل حمل از توپ تانک اسکورپیون که دارای مهمات نامحدودی است – و در بین سرعتی‌ها و به عنوان راهی برای آسان‌تر کردن بازی بسیار محبوب بوده است. اما با وجود اینکه برای یافتن اسلحه باید دقیقاً بدانید کجا باید جستجو کنید (که اتفاقاً نامرئی است)، مدیر ارشد انجمن Halo، جان یونیسک، در آوریل گفت که 343 در کنار فصل دوم بازی، «اشکال اسلحه تانک» را از بین خواهد برد. ، که در 3 مه راه اندازی شد. این تصمیم چندان مورد پسند جامعه نبود، و به نظر می رسد که 343 تصمیم گرفته است تانک را پس بگیرد.

 

343 همچنین چند پرش مهارت را به نقشه های چند نفره بازی اضافه می کند. پرش‌های سخت (مانند پرش «پیتزا») می‌تواند به بازیکنان در یک نبرد داغ برتری بدهد، اما به نظر می‌رسد که آنها ممکن است این کار را به گونه‌ای انجام داده باشند که توسعه‌دهندگان قصد نداشته‌اند.

 

Junyszek در روز جمعه در Halo گفت: «ما در ابتدا این پرش‌ها را به چند دسته تقسیم کردیم:

مکان‌هایی که محیط در آنها ارتباط ضعیفی با گزینه‌های پیمایش دنیای بازی ایجاد می‌کرد،مکان‌هایی که عدم تعادل جنگی یا ترکیبی از هر دو را ایجاد کردند.

 

343 برخی تغییرات را انجام داد که برخی از پرش های مهارتی را با وصله فصل 2 حذف کرد، اما اعتراض جامعه به اندازه ای بلند بود که 343 قصد دارد بسیاری از آنها را دوباره به آن اضافه کند. یونیشک گفت که ما برای بازخورد ارزش قائل هستیم.

Junyszek هفته گذشته اشاره کرده بود که 343 Industries تغییراتی را در پاسخ به بازخورد بازیکنان پس از شروع فصل بررسی می کند. Junyszek در 5 می گفت:

«ما بازخوردهایی را در مورد تغییراتی که بر پرش‌های چندنفره مختلف و استراتژی‌های اجرای کمپین تأثیر گذاشت، دیده‌ایم. ما هنوز در نقطه‌ای نیستیم که بتوانیم چیزی قول بدهیم، اما می‌خواهیم شفاف باشیم و بگوییم که بازخوردها را جدی می‌گیریم و گزینه‌ها را در داخل بررسی می‌کنیم.»

 

Halo Infinite رئیس خلاق جوزف استیتن نیز شکایات خود را تایید کرده بود. استاتن با نقل قولی از جونیشک در توییتر گفت:

“هی اسپارتی ها، این هفته پر از دست انداز بود.” قطعاً این هدف ما نبود.»

Junyszek در روز جمعه تاریخ خاصی را برای به روز رسانی جدید ارائه نکرد، اما به نظر می رسد که ممکن است به زودی برسد. او گفت:

«تیم ما سخت کار کرده است تا هرچه سریع‌تر در این به‌روزرسانی به دست آوریم، اما هنوز چند قدم دیگر باید برداریم تا بتوانیم آن را در طبیعت منتشر کنیم.» “ما در چند روز آینده بیشتر در مورد زمان انتشار خاص این به روز رسانی به اشتراک خواهیم گذاشت.”

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه