قابلیت تست واتس اپ برای نمایش به روز رسانی های وضعیت در چت ها

قابلیت تست واتس اپ برای نمایش به روز رسانی های وضعیت در چت ها

قابلیت تست واتس اپ برای نمایش به روز رسانی های وضعیت در چت ها

مشخص شده است که WhatsApp در حال آزمایش توانایی نمایش به‌روزرسانی‌های وضعیت به‌طور مستقیم از فهرست چت‌ها است. افزوده جدید احتمالاً به ویژگی Status در برنامه پیام‌ رسانی فوری کمک می‌کند زیرا کاربران می‌توانند به سرعت به وضعیت مخاطبین خود نگاه کنند.

 

علاوه بر این، واتس اپ در حال کار بر روی یک ویژگی است که به کاربران اجازه می دهد نظرسنجی های گروهی را روی دسکتاپ ایجاد کنند. این به اعضای گروه اجازه می‌دهد به یک گزینه خاص رأی دهند و به تعداد کل آرای دریافتی نگاه کنند.

 

طبق گزارش ردیاب بتا واتس‌اپ WABetaInfo، برنامه پیام‌رسانی فوری متعلق به متای والدین فیس‌بوک در حال حاضر در حال آزمایش توانایی نمایش به‌روزرسانی‌های وضعیت به کاربران مستقیماً از فهرست چت‌هایشان یا زمانی که هر یک از مخاطبین خود را در برنامه جستجو می‌کنند، دارد. به گفته منبع، زمانی که کاربر روی عکس نمایه مخاطب خود ضربه می زند، به روز رسانی وضعیت ظاهر می شود. به نظر می رسد که در حال حاضر چگونه می توانید به استوری های پست شده توسط حساب هایی که در اینستاگرام متا دنبال می کنید نگاه کنید.

 

WhatsApp از فوریه 2017 دارای ویژگی Status برای ارائه تجربه تعاملی شبیه به استوری اینستاگرام به کاربران است. از زمان ورود، این ویژگی از طریق تب اختصاصی Status در برنامه قابل دسترسی بوده است. با این حال، به نظر می رسد واتس اپ در حال گسترش دامنه این ویژگی است و به کاربران این امکان را می دهد تا با آوردن آنها به لیست چت ها، به روز رسانی های وضعیت خود را برجسته تر نشان دهند.

 

WABetaInfo یک اسکرین شات به اشتراک گذاشته است تا به ما ایده دهد که چگونه به روز رسانی های وضعیت مستقیماً از طریق لیست چت ها ظاهر می شوند. این از یک ساخت آینده دسکتاپ واتس اپ گرفته شده است، اگرچه گفته می شود که همان ویژگی در واتس اپ برای نسخه های اندروید و iOS در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین احتمالاً به زودی در نسخه آزمایشی مشتریان تلفن همراه WhatsApp ظاهر می شود.

 

ویژگی Status واتس اپ نیز اخیراً مشاهده شد که واکنش های سریعی دریافت می کند تا کاربران بتوانند نظرات خود را در مورد به روز رسانی وضعیت مخاطبین خود با استفاده از هشت ایموجی مجزا بیان کنند.

 

به گزارش WABetaInfo، در کنار امکان مشاهده به‌روزرسانی‌های وضعیت از فهرست چت‌ها، واتس‌اپ نسخه بتای دسکتاپ جدید خود (نسخه 2.2216.2) را منتشر کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد نظرسنجی‌های گروهی ایجاد کنند. اعضای گروه می توانند به گزینه خود رأی دهند و تعداد کل آرای دریافت شده در یک نظرسنجی را مشاهده کنند. با این حال، کاربران نمی توانند ببینند چه کسی به یک گزینه خاص رای داده است.

 

در ماه مارس، WhatsApp در حال آزمایش نظرسنجی های گروهی در iOS مشاهده شد. همچنین

در برخی از تصاویر ماه گذشته ظاهر شد.

هنوز جزئیات دقیقی از زمان معرفی ویژگی نظرسنجی گروهی واتس اپ برای استفاده عمومی فاش نشده است. با توجه به سوابق تاریخی آن، ممکن است مدتی طول بکشد تا این ویژگی به کاربران ارائه شود و ابتدا آزمایش آن را در بین آزمایش کنندگان بتا ترجیح می دهد.

 

به گزارش WABetaInfo، به طور جداگانه، WhatsApp for Android نسخه بتای 2.22.10.14 شامل ارجاعاتی درباره پاورقی جدید برای برجسته کردن پیام های شخصی در برنامه است که رمزگذاری شده اند. واتس‌اپ برای اندروید نسخه بتای 2.22.8.7 که در ماه مارس منتشر شد، با همان پاورقی در پایین بخش تاریخچه تماس مشاهده شد – به کاربران نشان می‌دهد که تماس‌های روی برنامه رمزگذاری شده‌اند.

واتس اپ ممکن است پاورقی را برای ترویج رمزگذاری سرتاسر خود در سایر بخش های برنامه خود در آینده بیاورد. این به متا کمک می کند تا کاربران را در مورد امنیت پیام هایشان متقاعد کند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه