متا، مرکز حریم خصوصی را برای آموزش امنیت داده ها به کاربران امکان پذیر می سازد

متا، مرکز حریم خصوصی را برای آموزش امنیت داده ها به کاربران امکان پذیر می سازد

متا در مواجهه با بررسی شدید حریم خصوصی داده های کاربران، مرکز حریم خصوصی را در خانواده برنامه های خود معرفی کرده است تا میلیاردها کاربر را آموزش دهد. مرکز حریم خصوصی که در حال حاضر در دسترس تعداد محدودی از افرادی است که از فیس بوک روی دسکتاپ در ایالات متحده استفاده می کنند، انتظار می رود که به افراد در مورد گزینه های حفظ حریم خصوصی آنها آموزش دهد و درک نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات متا (فیسبوک سابق) را آسان تر کند.

این شبکه اجتماعی روز جمعه اعلام کرد که این قابلیت را در ماه های آینده در اختیار افراد و برنامه های بیشتری قرار خواهد داد.

متا در بیانیه‌ای اعلام کرد:

«ما چندین کنترل حریم خصوصی و امنیتی در برنامه‌ها و فناوری‌های خود در طول سال‌ها ایجاد کرده‌ایم و هدف ما این است که مرکز حریم خصوصی به عنوان مرکزی برای این کنترل‌ها و آموزش حفظ حریم خصوصی عمل کند».

نسخه فعلی Privacy Center دارای پنج ماژول است: امنیت، اشتراک گذاری، مجموعه، استفاده و تبلیغات.

افرادی که به این راه‌اندازی اولیه دسترسی دارند، می‌توانند با رفتن به تنظیمات و حریم خصوصی در نسخه دسک‌تاپ فیس‌بوک، مرکز حریم خصوصی را پیدا کنند.

متا افزود:

«همچنان که مرکز حریم خصوصی را گسترش می‌دهیم، راه‌های بیشتری را برای دسترسی به آن در مکان‌هایی که ممکن است نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی داشته باشید، اضافه خواهیم کرد.

منبع : zeenews

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه