به روزرسانی جدید اینستاگرام در قسمت دایرکت و استوری ها

به روزرسانی جدید اینستاگرام در قسمت دایرکت و استوری ها

به روزرسانی جدید اینستاگرام در قسمت دایرکت و استوری ها

اینستاگرام ویژگی جدیدی به نام لایک استوری خصوصی ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد بدون ارسال DM، استوری اینستاگرام را لایک کنید.

 قبلاً، هر پاسخی که درباره یک داستان برای شخصی ارسال می‌کردید – چه شکلک یا یک پیام کامل – به عنوان پاسخ در صندوق ورودی DM او نشان داده می‌شد. با استفاده از این ویژگی جدید، می‌توانید از یک Story قدردانی کنید بدون اینکه DM کاربر را اشغال کنید.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام در ویدئویی گفت:

« اکنون که در استوری‌ها مرور می‌کنید، بین ارسال پیام و آن هواپیمای کاغذی کوچک، نماد قلب وجود خواهد داشت. “و اگر روی آن ضربه بزنید، برای نویسنده آن داستان یک لایک ارسال می‌شود، و آن لایک در برگه بیننده نشان داده می‌شود، نه در رشته DM شما با آنها.”

قابل ذکر است، استوری ها تعداد لایک ندارند، که رویکردی کاملا متفاوت با آنچه اینستاگرام برای فیدهای اصلی کاربران انتخاب کرده است. اینستاگرام (که اکنون زیر چتر متا قرار دارد) قبل از اینکه تصمیم بگیرد به طور پیش‌فرض آن‌ها را فعال کند، بیش از دو سال را صرف آزمایش مخفی کردن شمارش‌های مشابه روی فید اصلی کرد، اگرچه کاربران می‌توانند آن‌ها را در پست‌های خود مخفی کنند.

برای لایک‌ها در استوری‌ها، شمارش عمومی را نمی‌بینید، اگرچه می‌توانید وقتی به صفحه نمایش استوری نگاه می‌کنید، ببینید چه کسی در استوری‌های شما لایک گذاشته است.

موسری گفت:

«ایده این است که اطمینان حاصل شود که مردم می توانند حمایت بیشتری از یکدیگر ابراز کنند، اما همچنین DM ها را کمی پاکسازی کنند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه