اینستاگرام ویژگی «Take a Break» را برای همه کشورها ارائه می دهد

اینستاگرام ویژگی «Take a Break» را برای همه کشورها ارائه می دهد

اینستاگرام ویژگی «Take a Break» را برای همه کشورها ارائه می دهد

اینستاگرام روز جمعه اعلام کرد که قابلیت “Take a Break” خود را برای همه کشورها آغاز کرده است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا یادآوری‌هایی را تنظیم کنند تا پس از مدت زمان مشخصی از برنامه فاصله بگیرند و می‌تواند به صورت اختیاری توسط همه کاربران در سرویس فعال شود.

Take a Break به ویژگی روزانه محدودیت روزانه اینستاگرام می‌پیوندد، که به کاربران اجازه می‌دهد برای مدت زمانی که می‌خواهند روزانه در برنامه صرف کنند، محدودیتی تعیین کنند. شرکت متا با پلتفرم جوانان We The Young برای گسترش آگاهی در مورد این ویژگی با کمپینی به نام Break Zaroori Hai همکاری کرده است.

در ماه نوامبر، آدام موسری (Adam Mosseri)، رئیس اینستاگرام توضیح داد که ویژگی Take a Break طراحی شده است که به کاربران یادآوری می‌کند که پس از گذراندن مدت زمان مشخصی در برنامه، استفاده از این برنامه را متوقف کنند. Mosseri توضیح داده است که این ویژگی کاملا اختیاری است و کاربران می توانند از فواصل 10، 20 یا 30 دقیقه ای انتخاب کنند تا به آنها یادآوری شود که از برنامه خارج شده واستراحت کنند. این ویژگی اکنون پس از چند ماه آزمایش در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، کانادا، نیوزیلند و استرالیا در همه کشورها در حال اجراست.

منبع : gadgets