اپل برنامه های فهرست نشده را به اپ استور خود اضافه می کند

اپل برنامه های فهرست نشده را به اپ استور خود اضافه می کند

اپل برنامه های فهرست نشده را به اپ استور خود اضافه می کند

اپل اکنون به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های فهرست نشده را از طریق اپ استور توزیع کنند که فقط کاربران دارای پیوند مستقیم می توانند به آنها دسترسی داشته باشند (از طریق MacRumors). اگرچه برنامه‌های فهرست‌نشده برای عموم مردم از طریق نتایج جستجو، دسته‌بندی‌ها، نمودارها یا توصیه‌ها قابل شناسایی نیستند، اما از طریق Apple Business Manager یا Apple School Manager در دسترس مدیران هستند.

اپل خاطرنشان می کند که برنامه های فهرست نشده برای “مخاطبان محدود” مانند مهمانان در یک رویداد خاص، اعضای یک سازمان، شرکت کنندگان در مطالعه تحقیقاتی یا گروه خاصی از کارمندان ایده آل هستند.

برای اینکه برنامه‌ای را فهرست نشده و پیوندی دریافت کنید، ابتدا توسعه‌دهندگان باید درخواستی را به اپل ارسال کنند. با این حال، برنامه‌هایی که فقط برای بارگیری خصوصی در Apple Business Manager یا Apple School Manager تأیید شده‌اند، از برنامه‌نویسان می‌خواهند تا مراحل بیشتری را انجام دهند.

اپل می‌گوید توسعه‌ دهندگان باید «یک رکورد جدید اپلیکیشن در اپ استور» را آپلود کنند و سپس «روش توزیع را روی عمومی» تنظیم کنند. برنامه‌نویسانی که دارای برنامه‌هایی هستند که قبلاً عمومی هستند، می‌توانند بدون مراحل اضافی درخواست ارسال کنند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه