اپل دو مدل جدید مک را در WWDC22 معرفی می‌کند

اپل دو مدل جدید مک را در WWDC22 معرفی می‌کند

اپل دو مدل جدید مک را در WWDC22 معرفی می‌کند

طبق گزارش‌ها، اپل در حال کار بر روی دو مدل مک جدید است که می‌توانند تا نیمه دوم سال 2022 وارد بازار شوند.

 

در رویداد WWDC آتی شرکت، انتظار می‌رود اپل نسخه‌های آتی نرم‌افزار خود – iOS 16 (با اسم رمز سیدنی)، watchOS 9 (Kincaid) را معرفی کند. ، macOS 13 (رم) و tvOS 16 (پاریس). با ورود iOS 16، انتظار می‌رود که اپل بهبودهایی را در رابط و اعلان‌ها، بدون طراحی مجدد جدید به ارمغان بیاورد. در همین حال، انتظار می‌رود که WatchOS در اواخر سال جاری میلادی ارتقاء فعالیت‌ها و ردیابی سلامت را به همراه داشته باشد.

 

شرکت کوپرتینویی هنوز به طور رسمی جزئیاتی از آنچه مشتریان می توانند از رویداد آینده کنفرانس توسعه دهندگان جهانی (WWDC) خود که برای 6 ژوئن (6 ژوئن) برنامه ریزی شده انتظار داشته باشند، اعلام نکرده است.

 

با این حال، گفته می شود که این شرکت در حال کار بر روی دو مدل جدید مک است که می توانند در سراسر جهان عرضه شوند. طبق گفته مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ، در خبرنامه هفتگی Power On خود، وسط سال یا اوایل نیمه دوم. به گفته Gurman، گفته می شود که این شرکت در حال کار بر روی یک مدل جدید مک بوک ایر، به همراه یک مک مینی به روز شده، مک 24 اینچی و یک مدل جدید ارزان قیمت مک بوک پرو است.

 

اپل قبلاً مک استودیو مجهز به تراشه M1 Ultra را معرفی کرده بود که نشان می‌دهد مدل‌های آینده مک می‌توانند به تراشه نسل بعدی یا تراشه M2 مجهز شوند. این شرکت هنوز هیچ برنامه‌ای برای عرضه مدل‌های جدید مک، از جمله مدل جدید مک بوک ایر که شایعه شده است، فاش نکرده است. ماه گذشته، گورمن اعلام کرد که اپل عرضه مک بوک ایر را تا اواخر سال جاری به تعویق انداخته است.

 

در بخش نرم‌افزاری، گورمن خاطرنشان می‌کند که اپل می‌تواند با iOS 16 پیشرفت‌های «نسبتاً قابل توجهی» از جمله اعلان‌ها و ردیابی سلامت را به همراه داشته باشد. اپل قبلاً ویژگی‌های مدیریت اعلان‌های جدیدی را با iOS 15 معرفی کرده بود، از جمله حالت‌های فوکوس و خلاصه اعلان. در همین حال، کاربران iPad ممکن است یک رابط چندوظیفه ای جدید را در iPadOS ببینند، در حالی که دارندگان اپل واچ می توانند ارتقاهای مهمی را در زمینه فعالیت و ردیابی سلامت با watchOS 9 به دست آورند. اپل هنوز هیچ ویژگی برنامه ریزی شده یا بهبودی را نشان نداده است که به سیستم عامل های این شرکت برای سیستم عامل های مختلف راه پیدا کند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه