Bethesda و Steam فرایند جدیدی معرفی کردند

Bethesda و Steam فرایند جدیدی معرفی کردند

Bethesda و Steam فرایند جدیدی معرفی کردند

Bethesda فرآیندی را برای گیمرها معرفی کرده است تا کتابخانه Bethesda.net خود را به حساب Steam خود منتقل کنند.

 

در اوایل سال جاری، ناشر اعلام کرد که Bethesda.net Launcher را خاموش می کند، به این معنی که بازیکنان دیگر نمی توانند بازی های موجود در کتابخانه خود را بدون انتقال آنها به Steam انجام دهند. بازی ها، الحاقات، DLC و کیف پول های مجازی و همچنین ذخیره بازی برای اکثر عناوین قابل جابجایی هستند. Bethesda می گوید که عناوین قبلی خود را که قبلاً در Steam در دسترس نبودند، برای گیمرها در دسترس قرار می دهد.

 

در یک پست وبلاگ به روز شده که جزئیات خاموش شدن لانچر را توضیح می دهد، ناشر توضیح می دهد که کاربران می توانند شروع به انتقال کتابخانه خود به حساب Steam خود کنند. از 11 می، گیمرها دیگر نمی توانند از طریق لانچر Bethesda.net بازی کنند. با این حال، حتی اگر گیمرها تمام محتوای خود را به موقع به Steam منتقل نکنند، باز هم می‌توانند به کتابخانه خود دسترسی داشته باشند تا این فرآیند را در تاریخ بعدی تکمیل کنند.

 

به عنوان بخشی از مهاجرت، Bethesda می گوید که هر عنوانی که در سرویس آن تعلق دارد می تواند به یک حساب Steam منتقل شود. همه خریدها نیز انجام می شود و بازی های ذخیره شده برای اکثر بازی ها به طور خودکار منتقل می شوند.

Wolfenstein:

ذخیره‌های Youngblood قابل انتقال نیستند، در حالی که Doom Eternal برای انتقال دستی ذخیره‌ها به مراحل بیشتری نیاز دارد. گیمرها می‌توانند دستورالعمل‌های خاصی را برای بازی‌های خاصی که به مراحل اضافی برای انتقال داده‌ها و ذخیره‌های بازی نیاز دارند، بررسی کنند.

Bethesda و Steam فرایند جدیدی معرفی کردند 2

انتقال داده‌های کتابخانه Bethesda.net به Steam، فهرست دوستان گیمر را نیز منتقل می‌کند، که پس از مهاجرت با لیست دوستان استیم ادغام می‌شود.

به گفته بتسدا، این اتفاق برای عناوینی مانند:

Fallout 76، Doom Eternal، Wolfenstein: Youngblood، The Elder Scrolls: Legends، Rage 2 و Deathloop رخ خواهد داد.

 

گیمرهایی که به طور تصادفی اکانت Steam اشتباهی را پیوند می‌دهند، می‌توانند چندین بار قطع پیوند را انجام دهند – اما فقط قبل از شروع مهاجرت. پس از پایان فرآیند نمی توان این کار را انجام داد. پس از انتقال بازی‌ها، بازیکنان باید آخرین نسخه‌های عناوینی را که می‌خواهند از طریق Steam بازی کنند، دوباره دانلود کنند.

 

در همین حال، Bethesda همچنین اعلام کرده است که پس از خاموش شدن، چندین عناوین قبلی خود را که قبلاً در دسترس نبود در Steam در دسترس قرار خواهد داد. اینها عبارتند از The Elder Scrolls Arena، The Elder Scrolls Daggerfall، Creation Kit for Fallout 4 و Skyrim Special Edition و Wolfenstein: Enemy Territory.

بتسدا گفت که گیمرها همچنین می توانند به سرور تست عمومی Fallout 76 (PTS) در Steam دسترسی داشته باشند.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه