CNN Plus با کاهش بیننده مواجه شده است

()

CNN Plus با کاهش بیننده مواجه شده است

CNN Plus با کاهش بیننده مواجه شده است

طبق گزارشی از CNBC، گزارش‌ها حاکی از آن است که سی‌ان‌ان پلاس در تلاش برای جذب بینندگان تنها دو هفته مانده به راه‌اندازی خود است. افرادی که با این موضوع آشنا هستند به این رسانه گفتند که این پلتفرم تنها کمتر از ۱۰۰۰۰ بیننده در روز دارد.

 

همانطور که CNBC اشاره می کند، این کاهش چشمگیر از بینندگان روزانه شبکه کابلی CNN است که سال گذشته به طور میانگین ۷۷۳۰۰۰ بیننده در روز داشت. اما، بدیهی است که CNN Plus هنوز جدید است – کانال تلویزیونی CNN سال‌هاست که وجود دارد، به علاوه (معمولاً) برای هر کسی که سرویس کابلی یا ماهواره‌ای دارد رایگان است.

 

با این حال، گزارش اخیر اینسایدر این اعداد را بهتر نشان نمی دهد. با استفاده از داده های گردآوری شده توسط SensorTower، Insider کشف کرد که برنامه CNN، که کاربران برای استفاده از CNN Plus باید آن را دانلود کنند، در روز راه اندازی سرویس استریم تنها ۱۸۰۰۰ نصب جدید به دست آورد. نصب برنامه های CNN شش روز بعد ۷۰۰۰۰ افزایش یافت، اما همانطور که Insider اشاره می کند، تشخیص اینکه چه تعداد از این دانلودها به تنهایی برای CNN یا CNN Plus بوده اند، دشوار است. این سرویس به تازگی در Roku در روز دوشنبه وارد شد، اما این ممکن است برای افزایش بینندگان با حاشیه قابل توجهی کافی نباشد.

 

یکی از سخنگویان CNN در بیانیه ای به CNBC گفت:

“ما همچنان از پرتاب و پیشرفت آن پس از تنها دو هفته خوشحال هستیم.” CNN بلافاصله به درخواست The Verge برای اظهار نظر پاسخ نداد.

نرخ پایین بیننده همراه با فقدان محتوای سرگرم کننده (مگر اینکه به اخبار و مستندهای درخواستی علاقه مند باشید) حالات جدی Quibi را ایجاد می کند – سرویس کوتاه مدتی که کمتر از شش ماه به طول انجامید. Quibi مشخصاً ۹۰ درصد از مشترکان خود را پس از پایان دوره آزمایشی رایگان سه ماهه خود از دست داد و ۵.۶ میلیون بار سه ماه پس از راه اندازی گزارش داد. سی ان ان پلاس تعداد مشترکین خود را اعلام نکرده است، اما این اعداد اولیه امیدوارکننده ترین نیستند.

 

برای مرجع، دیزنی پلاس تا پایان سال ۲۰۲۱ تقریباً ۱۳۰ میلیون مشترک به دست آورد و موفق شد کمتر از یک سال از عمر خود از ۸۶ میلیون مشترک فراتر رود.

منبع : theverge

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.