ایونت هیجان انگیز اپل در 8 مارس

ایونت هیجان انگیز اپل در 8 مارس

ایونت هیجان انگیز اپل در 8 مارس

اپل روز سه‌شنبه رسانه‌ها را به رویداد ۸ مارس خود دعوت کرد، جایی که انتظار می‌رود مک‌بوک پرو، مک بوک ایر، مک مینی و آی‌مک پرو جدید خود را بر اساس ترکیبی از سیلیکون M1 و M2 اپل معرفی کند.

 

در کنار دستگاه‌های جدید مک، گمانه‌زنی‌ها بر این است که شرکت کوپرتینویی از آیفون SE 3 که مدت‌ها در انتظار آن بود با نام iPhone SE+ 5G یا iPhone SE 5G و همچنین iPad Air جدید خود در این رویداد مجازی رونمایی خواهد کرد. این اولین رویداد عمومی این شرکت در سال خواهد بود. اپل این رویداد را “Peek Performance” نامیده است – که نشان دهنده ارتقاء دستگاه های متمرکز بر عملکرد خود است.

 

ایونت اپل در ساعت 10 صبح در 8 مارس برگزار می شود. پخش مستقیم آن از Apple Park از طریق وب سایت این شرکت و برنامه Apple TV انجام خواهد شد. همچنین انتظار می رود این رویداد از طریق کانال رسمی اپل در یوتیوب به صورت زنده برگزار شود. اگرچه اپل هنوز هیچ جزئیاتی را تایید نکرده است، اما این دعوت حاوی شعار “Peek Performance” به همراه لوگوی رنگارنگ اپل است تا به‌روزرسانی دستگاه‌های خود را با بهبود عملکرد و گزینه‌های رنگی جدید پیشنهاد دهد.

 

طبق پیش‌بینی‌های اخیر مارک گورمن از بلومبرگ، اپل از سری جدید مک خود بر اساس M2، M1 Pro، M1 Max و نسخه‌های فوق‌العاده قدرتمند M1 Max رونمایی می‌کند. انتظار می رود مک بوک پرو، مک بوک ایر و مک مینی جدید دارای تراشه M2 باشند، در حالی که آی مک پرو جدید دارای گزینه های M1 Pro و M1 Max و مک مینی جدید با M1 Pro خواهد بود.

 

همچنین گمان می‌رود مک‌بوک ایر این بار دارای یک طراحی مجدد بزرگ باشد که می‌تواند شبیه همان چیزی باشد که سال گذشته در مک‌بوک پرو عرضه شد.

منبع : gadgets360

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه