بازی‌های رایگان ماه می پلی ‌استیشن اعلام شد

()

بازی‌های رایگان ماه می پلی ‌استیشن اعلام شد

بازی‌های رایگان ماه می پلی ‌استیشن اعلام شد

بازی های رایگان ماه می پلی استیشن پلاس معرفی شدند. گیمرها سه عنوان – FIFA 22، Tribes of Midgard و Curse of the Dead Gods – را به عنوان بخشی از اشتراک ماه آینده خود دریافت خواهند کرد.

 

هر سه عنوان برای بازیکنان پلی‌استیشن ۴ در دسترس هستند، در حالی که دو تای آن‌ها روی پلی‌استیشن ۵ نیز در دسترس خواهند بود. سه عنوان PS Plus از روز سه‌شنبه، ۳ می برای دانلود در دسترس خواهند بود. سونی همچنین تکرار کرده است که Persona 5 از PS خارج می‌شود. مجموعه پلاس در ۱۱ می، که چند هفته پیش اعلام کرده بود.

 

این خبر توسط سونی از طریق یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه اعلام شد. مجموعه بازی های می ۲۰۲۲ از ۳ می تا ۶ ژوئن برای اعضای پلی استیشن پلاس در دسترس خواهد بود.

 

FIFA 22

FIFA 22 جدیدترین بازی فوتبال است که پیشرفت‌های دروازه‌بان را برای رفلکس‌های سریع و فیزیک توپ جدید تنظیم شده بر روی پارامترهایی از جمله سرعت، انحراف، کشش هوا، مقاومت هوا، اصطکاک زمین و همچنین اصطکاک غلتشی به ارمغان می‌آورد. این بازی همچنین یک ویژگی Hypermotion جدید – فقط در کنسول‌های نسل بعدی – ارائه می‌کند که امکان حرکت انسان‌مانند بازیکنان و همچنین تیم‌های بازی را فراهم می‌کند. این بازی دارای فهرستی از بیش از ۱۷۰۰۰ بازیکن، بیش از ۷۰۰ تیم، ۱۰۰ استادیوم بازسازی شده واقعی و بیش از ۳۰ لیگ دارای مجوز کامل است.

 

قبایل میدگارد

Tribes of Midgard یک بازی RPG اکشن است که در آن گیمرها می توانند به صورت انفرادی بازی کنند و همچنین یک قبیله متشکل از ۱۰ بازیکن را تشکیل دهند تا به صورت تیمی بازی کنند. شما به عنوان Einherjar بازی می کنید، یک قهرمان وایکینگ که هدفش محافظت از دانه Yggdrasil در برابر دشمنانی مانند Helthings، الف های تاریک، ترول ها و غول ها است. در طول روز، بازیکن منابعی را برای ساخت سلاح و زره جمع آوری می کند. دشمنان شبانه حمله می کنند تا بذر Yggdrasil را از بین ببرند. بازیکنان برای حفظ زندگی دانه، روح دشمنان را می کشند و جمع آوری می کنند.

 

نفرین خدایان مرده

در Curse of the Dead Gods، شما به عنوان یک کاشف بازی می کنید که در سه سیاه چال مختلف در جستجوی پول، قدرت و زندگی ابدی حرکت می کند. هر کدام از آنها تله ها و دشمنان مرگباری دارند. بازیکن باید سلاح جمع آوری کند و برای خرید ارتقاء، جمجمه های کریستالی و حلقه های جید به دست آورد. بازی همچنین دارای یک نفرین‌سنج برای بازیکن است که در سناریوهای مختلف، مانند خرید اقلام با اهدای خون به جای طلا، افزایش می‌یابد.

 

علاوه بر این، کسانی که PlayStation Plus دارند تا دوشنبه، ۲ می فرصت دارند تا بازی‌های آوریل ۲۰۲۲ – Hood: Outlaws & Legends، SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini BottomRehydrated, Slay the Spire – را در کتابخانه بازی خود دانلود کنند. همانطور که قبلاً گفتم، Persona 5 در ۱۱ می از مجموعه PS Plus خارج می شود.

بازی‌های FIFA 22، Tribes of Midgard و Curse of the Dead Gods در تاریخ ۳ می در پلی‌استیشن پلاس عرضه می‌شوند.

منبع : gadgets360

این مطالب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیازات / ۵. تعداد رای ها

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.