گوگل و فورد در مرکز تحقیقاتی دیترویت همکاری خواهد کرد

گوگل و فورد در مرکز تحقیقاتی دیترویت همکاری خواهد کرد

گوگل و فورد در مرکز تحقیقاتی دیترویت همکاری خواهد کرد

شرکت خودروسازی فورد موتور(Ford Motor) روز جمعه اعلام کرد که گوگل به تلاش این خودروساز برای تبدیل ایستگاه قطار دیترویت که زمانی ویران شده بود به یک مرکز تحقیقاتی متمرکز بر وسایل نقلیه الکتریکی و خودران می‌پیوندد.

همچنین، مقامات گفتند که دیترویت و ایالت میشیگان توافق کرده‌اند که زیرساخت‌ها و سایر پشتیبانی‌ها را برای منطقه نوآوری مرکزی میشیگان فراهم کنند که شامل انبار قطار منحل‌شده و دیگر ساختمان‌های مجاور در محله تاریخی Corktown درست خارج از مرکز شهر می‌شود.

گرچن ویتمر (Gretchen Whitmer)، فرماندار میشیگان در جریان رویدادی در داخل ایستگاه قطار قدیمی گفت:

با هم، این نشانه دیگری است که نشان می دهد ما به سمتی پیش می رویم که نشان می دهد میشیگان در حال پیروزی است، اینکه ما در بخش حمل و نقل پیشتاز خواهیم بود، که در مورد توسعه مشاغل با فناوری پیشرفته و با مهارت بالا جدی هستیم.

فورد برنامه‌های خود را برای منطقه نوآوری مرکزی میشیگان در سال 2018، مدت کوتاهی پس از خرید انبار قطار 18 طبقه، 500,000 فوت مربع (46,450 متر مربع) اعلام کرد.

مری کولر (Mary Culler)، رئیس صندوق فورد موتور، به آسوشیتدپرس گفت که بازسازی ایستگاه مرکزی میشیگان با قدمت بیش از یک قرن ممکن است تا سال آینده تکمیل شود. فورد قصد دارد در آنجا راه حل های جدید حمل و نقل را تحقیق، آزمایش و راه اندازی کند.

منبع : gadets

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه