ساعت هوشمند گوگل به نام پیکسل واچ بزودی منتشر خواهد شد

ساعت هوشمند گوگل به نام پیکسل واچ بزودی منتشر خواهد شد

ساعت هوشمند گوگل به نام پیکسل واچ بزودی منتشر خواهد شد

پس از سال ها گمانه زنی، بالاخره می دانیم که اولین ساعت هوشمند داخلی گوگل چه نامی خواهد داشت. جای تعجب هیچ کس نیست، یک علامت تجاری جدید ثبت شده در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده نشان می دهد که این نام Pixel Watch است.

 

در این توضیحات آمده است که نام پیکسل واچ «در نظر گرفته شده تا دسته بندی ساعت های هوشمند را پوشش دهد. کیس های مناسب برای نگهداری ساعت های هوشمند؛ رایانه های پوشیدنی در ماهیت ساعت های هوشمند؛ بند ساعت هوشمند؛ باندهای ساعت هوشمند در ادامه پرونده، اشاره شده است که در حالی که نام Pixel Watch در حال حاضر استفاده نمی شود، قصد استفاده از آن وجود دارد. ناگفته نماند که گوگل اخیرا فروشگاه خود را به ساعت هایی با ویژگی های برجسته تر تغییر داده است. واضح است که گوگل ساعت های هوشمند روی مغز دارد.

 

درست است، این نام کاملاً مورد انتظار بود، حتی اگر یک ضد اقلیم کوچک باشد. رسانه‌های فناوری سال‌هاست که به مفهوم ساعت هوشمند ساخت گوگل به‌عنوان ساعت پیکسل اشاره می‌کنند.

همچنین زمانی منطقی به نظر می رسد که Big Tech از ساعت های هوشمند برای ارتقای اکوسیستم خود استفاده کرده است. گوگل با نامگذاری آن به Pixel Watch قصد دارد این ابزار پوشیدنی همراه تلفن های پیکسل خود باشد. و اگر افراد بیشتری را وارد وب ابزارها و سرویس‌های Google کند… خب، این طرح همیشه بوده است.

 

ما در حال حاضر ایده نسبتا خوبی از آنچه که باید انتظار داشته باشیم، داریم.

خبرهایی مبنی بر اینکه گوگل بالاخره پیکسل واچ را واقعی خواهد ساخت، در ماه دسامبر منتشر شد و چندین رندر و واچ فیس به بیرون درز کرده است. همچنین مدت‌ها پیش‌بینی می‌شد که گوگل در ماه آینده در Google I/O از Pixel Watch استفاده کند – که زمان ثبت این علامت تجاری به شدت از آن پشتیبانی می‌کند. همچنین انتظار می‌رود که پیکسل واچ دارای نوعی ادغام Fitbit با Wear OS 3 باشد. همچنین انتظار می‌رود این ساعت هوشمند بیشتر از یک Fitbit قیمت داشته باشد و به عنوان رقیب مستقیم اپل واچ عمل کند.

منبع : theverge

محمدجواد حاجی پور
ارسال دیدگاه